Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Мовний табір в Реваківському ЗНЗ – унікальна можливість для творчості, гри, спілкування та відпочинку!

29 июн 2017

Протягом двох тижнів на базі Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ступенів було організовано роботу літнього мовного табору «Friendship». GoCamp – це новий  Всеукраїнський інноваційний формат табору, робочою мовою якого є англійська. Наші учні вибороли право взяти участь у такому сучасному проекті. 

Мовний табір в Реваківському ЗНЗ – унікальна можливість для творчості, гри, спілкування та відпочинку!

 

Метою табору було створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови, удосконалення спілкування

учасників англійською мовою в побуті та під час перебування на екскурсії, в природі .Табір працював за напрямком «Sports and Health».

У таборі відпочивали, навчалися та змагалися 32 учнів з 4-8, 10 класів. Роботу табору забезпечували вчителі англійсько мови С.Д.Шолда та К.В.Мойсей Підвищенню ефективності роботи табору сприяла співпраця з волонтером міжнародної організації «GoCamp» Берком Чан Кулом з Туреччини. Волонтер підготував цікаве повідомлення для дітей про свою рідну країну, розказав та показав особливі традиції, цікаві місця Туреччини. Діти також розповіли Берку про народні традиції, відвідавши етнофестиваль «На гостини до Івана».

Проводилися цікаві заходи та заняття, які сприяли повноцінному зануренню школярів в іншомовну атмосферу, удосконаленню їх діалогічного мовлення при невимушеному спілкуванні. Заняття не нагадували урок, а допомагали учням непомітно подолати мовний бар’єр, здобувати необхідні навички, удосконалювати розмовну мову та, найголовніше,отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови. Відчутну підтримку та допомогу учні отримували від волонтера. Наслідуючи його, діти бачили, що англійська мова є міжнародною мовою спілкування. У ході занять особлива увага приділялася розвитку творчих здібностей учнів, використовувалися ігри, парні та групові форми роботи, різні інтерактивні методи, відео- та аудіо-матеріали, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння.

Упродовж перебування у мовному таборі учні розв’язували кросворди, проводили опитування, експерименти, грали у ігри, вивчали скоромовки, перекладали приказки і шукали їм українські еквіваленти.

Діти активно брали участь у мовних ранках, екскурсіях, іграх та інших колективних видах роботи, де школярів не пригнічувало незнання чи недостатня кмітливість, а навпаки, тут вони мали нагоду почерпнути нову інформацію, відкрити для себе світ цікавої англійської мови. Рольові та сюжетні ігри дали змогу учасникам поспілкуватися, відпочити і змістовно провести час. За допомогою методики «Граючись навчаємось» у мовному таборі учні мали змогу розвинути свою креативність, повірити у свої сили.

В останній день перебування у таборі було проведено нагородження та, за доброю англійською традицією, чаювання. Сертифікати про участь у роботі мовного табору отримав кожен учень.

Згуртованість, взаємодопомога, доброзичливість, відповідальність у виконанні своїх обов’язків створили неповторну атмосферу у нашому таборі та справжній відпочинок.

Мовний табір в Реваківському ЗНЗ – унікальна можливість для творчості, гри, спілкування та відпочинку!

Враховуючи відгуки учасників табору та їх батьків, аналізуючи результативність та ефективність злагодженої праці вчителів та учнів, можемо стверджувати, що наш навчальний заклад створив умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, що дало можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд. Ігри із тімбілдінгу навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному. Учні використовували мову як інструмент та мали можливість відчути наскільки вона корисна та гнучка. Наш літній мовний табір дав можливість дітям весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому, та показав дітям, що вивчення англійської мови — це легко і просто.

Світлана Шолда,

вчителька англійської мови

Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст.


3 700

Схожі новини:

“Go Camp” у Стрілецькому Куті став для школярів джерелом знань, натхнення і гарного настрою

“Go Camp” у Стрілецькому Куті став для школярів джерелом знань, натхнення і гарного настрою

З 29 травня по 16 червня на базі Стрілецькокутського ЗНЗ I-III ступенів працював мовний літній табір "Go Camp”. Його влаштовано в рамках проекту «Go Camp —
У Мамаївському ЗНЗ №2 в рамках мовного табору працюють волонтерки з Каїру

У Мамаївському ЗНЗ №2 в рамках мовного табору працюють волонтерки з Каїру

Вже третій рік поспіль у Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 працює мовний табір, в якому учні з радістю проводять час. Протягом двох тижнів займаються різними
Безробітні, внутрішньо переміщені особи, учасники АТО та члени їхніх сімей можуть безкоштовно вивчати англійську мову

Безробітні, внутрішньо переміщені особи, учасники АТО та члени їхніх сімей можуть безкоштовно вивчати англійську мову

Безробітні, які перебувають на обліку в Державній службі зайнятості України, внутрішньо переміщені особи, а також учасники АТО та також члени їхніх сімейможуть
Керівники поліції вручили вихованцям Оршівського дитбудинку путівки в табір

Керівники поліції вручили вихованцям Оршівського дитбудинку путівки в табір

Керівництво Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області та Кіцманського відділу поліції привітали з Днем захисту дітей вихованців дитячого

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ