Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманська районна лікарня отримала вищий рівень акредитації

23 июн 2017

Кіцманська районна лікарня отримала вищий рівень акредитації

Цього року вже вчетверте за свою історію КУ «Кіцманська центральна районна лікарня» проходить акредитацію закладів охорони здоров’я. Протягом кількох годин в лікувальній установі працювала акредитаційна комісія МОЗ і перевіряла відповідність стандартам державної акредитації лікувально-профілактичних закладів.

 

Кіцманська районна лікарня отримала вищий рівень акредитації

 Акредитація — обов'язкова для всіх медичних установ системи охорони здоров'я і є офіційним визнанням наявності у лікарні умов для якісного, своєчасного, певного рівня медичного обслуговування населення, відповідності медичних (фармацевтичних) працівників єдиним кваліфікаційним вимогам.

За дотримання кожного з стандартів закладу нараховуються бали: від 1 до 30 балів в залежності від стандарту. Результати проведеної оцінки вносяться до експертного висновку про відповідність закладу стандартам державної акредитації. Згідно з набраним відсотковим критерієм акредитаційна комісія приймає рішення щодо віднесення закладу до відповідної категорії (друга, перша, вища) або про відмову в цьому.

Кіцманська районна лікарня отримала вищий рівень акредитації

 

Результати і висновки експертів були оголошені вчора у актовій залі Кіцманської ЦРЛ.Оголосив їх експерт Головної акредитаційної комісії МОЗ України Анатолій Лісовий:

— Перш за все хочу подякувати вам усім за сприяння роботі комісії, адже за кілька годин ми побачили те, що хотіли. Зупинялися на проблемних питаннях, які мають системний характер і впливають на якість роботи. Знаю вашу лікарню добре, бо вже не вперше проводжу тут акредитацію, тому радий відзначити, що ви з кожним роком ростете.

Згідно з оцінкою стандартів акредитації заклад максимально міг би набрати 1494 бали. Ви набрали — 1368. У відсотках це становить 91,56 %, що означає присвоєння вищого рівня акредитації. Вітаю.

Звернувся до присутніх начальник управління організаційно-ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров'я ОДА Іван Тріска:

—Разом з членами комісії ми побували у всіх відділеннях. Приємно, що всі вони по завершенню роботи у вас висловили, що побачили більше позитиву, ніж вони очікували. Ви добре попрацювали, старалися, доклали всіх зусиль, щоб Кіцманська лікарня не втратила того високого рівня, який завжди мала. Хочу подякувати попереднім керівникам вашої медичної установи, адже бо вони розпочали, а нинішнє керівництво продовжило і довело до кінця цю важливу і непросту справу.

Розділили добрі новини і дізналися результати акредитації разом з колективом ЦРЛ перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Косар, голова районної ради Петро Лумей.

Запросили до слова і попередніх керівників, які починали цей нелегкий шляхпроходження акредитації і працювали над підвищенням рівня надання послуг у закладі.

За роботу і відданість своїй справі колективу і своїм попередникам подякував головний лікар КУ «Кіцманської ЦРЛ» Володимир Хромюк.

Янна НИКОЛАЙЧУК.

 

 

 

 


5 387

Схожі новини:

На Буковині дітей без щеплень не допускатимуть до навчання

На Буковині дітей без щеплень не допускатимуть до навчання

У січні на кір захворіло найбільше осіб за весь період спалаху. За 3 тижні 2019 року в Чернівецькій області на кір захворіли  майже 800 осіб. Це найбільша
Кіцманська ЦРЛ отримала благодійну допомогу з Німеччини

Кіцманська ЦРЛ отримала благодійну допомогу з Німеччини

  Ані сильний мороз, ані митні та транспортні труднощі не стали на заваді добрій і потрібній справі, яка була сьогодні втілена на Кіцманщині.  Тут
Кіцманська гімназія у трійці найкращих шкіл області

Кіцманська гімназія у трійці найкращих шкіл області

  Інформацію про це оприлюднено на сайті osvita.ua, де подано список загальноосвітніх закладів Буковини, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України
Співпраця для покращення умов пацієнтв  Кіцманської ЦРЛ

Співпраця для покращення умов пацієнтв Кіцманської ЦРЛ

КУ "Кіцманська ЦРЛ" почергово об’єднує під своїм теплим дахом всі верстви населення району, які потребують кваліфікованої допомоги медичних працівників. І,
Кіцманська ЦРЛ отримала сертифікат на систему управління якістю

Кіцманська ЦРЛ отримала сертифікат на систему управління якістю

Як інформує заступник головного лікаря Кіцманської центральної районної лікарні Дмитро Фівчук, днями районний лікувально-профілактичний заклад отримав
Головним лікарем КУ «Кіцманська ЦРЛ» призначили Володимира Хромюка

Головним лікарем КУ «Кіцманська ЦРЛ» призначили Володимира Хромюка

Сьогодні, 20 квітня, відбувається сесія районної ради, під час якої депутати розглянули питання про призначення головного лікаря КУ «Кіцманська ЦРЛ». Прийнято

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ