Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Спортсмени тренажерних залів «Максимус» і «Сила» продовжують здобувати перемоги

20 июн 2017

18 червня в Чернівцях відбувся турнір з класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, дорослих, ветеранів, присвячений пам’яті тренера Ю.І.Чурікова.

Кіцманський район представляли 22 спортсменів команд тренажерного залу «Максимус» с.Берегомет (тренер Максим Заремський) та «Сила» с.Ошихліби(тренер Сергій Волощук). Усі вони гідно виступили, зайняли призові місця й отримали кубки, медалі, грамоти.

Серед юнаків кращими у своїх вагових категоріях стали такі вихованці тренажерного залу «Максимус»: наймолодший учасник змагань Іван Тома (З місце), Станіслав Ілюк, Богдан Ластівка, Вадим Віксич, Андрій Флорескул (у всіх перші місця), Станіслав Федоряк, Андрій Войцехович, Андрій Руснак (другі місця). А вихованець тренажерного залу «Сила» 15-річний Андрій Андроняк вижав штангу, вагою 125 кг, та став абсолютним чемпіоном серед юнаків.

Серед юніорів такі результати: 1 місце — Іван Григорій, 2 місце — Давид Мітітюк ( тренажерний зал «Максимус»), 2 місця — Ілля Задорожняк, Роман Кошик (тренажерний зал «Сила»).

Серед чоловіків: 1 місця — Максим Заремський, Григорій Котирло, 2 — Віктор Сидоров. Серед ветеранів: 1 — Олександр Мітітюк та найстарший учасник змагань 1959 р.н. Валерій Венгринюк, 2 — Ілля Тимчук (всі з тренажерного залу «Максимус»).

Серед дівчат кращими стали: Марія Мажар (1 місце), Наталія Смерека (2 місце) з «Максимуса», Лілія Підлипчак з тренажерного залу «Сила» посіла 1 місце та отримала кубок за формулою Вілкса.

Наша команда спільноти "Sport People Chernivtsi”, тренажерних залів «Максимус» та «Сила» продовжує пропагувати спорт та здоровий спосіб життя. На ентузіазмі готуємо наші команди до змагань різних рівнів та надіємось на підтримку спонсорів і партнерів. Молодь — наше майбутнє! Замість того, щоб вони обирали алкоголь, наркотичні засоби та ін. пагубні звички, маємо подавати їм правильний приклад, мотивацію для змін та місце для правильного проведення вільного часу. Ми не можемо змінити всіх людей навколо нас, але ми можемо змінитись самі, надихаючи на зміни інших!