Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини "Вільне життя"

Депутат з Кіцманщини здобув "золото" на Всеукраїнській спартакіаді

18 июн 2017

12-17 червня в Чорноморську Одеської області вдбувалися змагання VI Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

348 спортсменів з 17 областей України приїхали позмагатися у п`яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шашки.

У складі збірної команди Чернівецькох області в змаганням взяли участь і представники місцевого самоврядування Кіцманщини: южинецький сільський голова Катерина Танасійчук, валявський сільський голова Андрій Стасюк, депутат з Білої Олег Зиндик та з Кіцманя Олег Скорейко.

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу виборов Олег Зиндик, перемігши постійного фаворита змагань з Івано-Франківщини. Вітаємо переможця!