Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини "Вільне життя"

Спільнота "Sport People Chernivtsi” закликає до здорового і активного способу життя

14 июн 2017
Спільнота "Sport People Chernivtsi” закликає до здорового і активного способу життя

Сьогодні мода на спорт поширена серед молоді. Та лише мала частина тренажерних залів у нашому районі приймають людей, які хочуть займатися спортом та вдосконалювати своє тіло. Діяльність нашої спільноти SPORT PEOPLE CHERNIVTSI, тренажерних залів «MaximuS» с.Берегомет та «Сила» с.Ошихліби покликана залучити молодь до спорту, активного способу життя, розуміння, що крім удосконалення свого тіла, потрібно вдосконалюватись морально та духовно. Дуже хочеться, щоб на спортсменів, які займаються силовими видами спорту, дивились, не просто, як людей з великими м’язами, а людей, які вибрали шлях розвитку та вдосконалення, відстоюють свої позиції та подають правильний приклад для молодого покоління.

 

Спільнота "Sport People Chernivtsi” закликає до здорового і активного способу життя

 На знімках:

тренери тренажерних залів «MaximuS» і «Сила»

Максим ЗАРЕМСЬКИЙ та Сергій ВОЛОЩУК зі своїми вихованцями.
Із швидкісним розвитком технологій все більше часу ми проводимо за комп’ютерами, різними соціальними мережами і т.д., але, на відміну від дорослих людей з уже сформованими поглядами на життя та сталою психікою, у молоді через «віртуальні цінності» втрачається реальний світогляд життя з чітким баченням своєї позиції у ньому. Так, ми стали свідками одного з негативних впливів віртуальності на реальність. Маю на увазі гру «Синій Кит», яка призвела до самогубства не однієї молодої людини. Тож ми закликаємо батьків звернути увагу на те, що роблять і чим займаються у вільний час їхні діти в мережі Інтернет.

Першочерговим є залучення дитини до активного способу життя, занять спортом, що має бути поєднано із правильними життєвими цінностями. Дитина має мати приклад для наслідування, який насамперед їй мають подавати батьки.

Для пропаганди спорту, здорового способу життя, правильних цінностей життя в наших залах проводяться різні спортивні заходи, зокрема щорічний фестиваль спорту «Beregomet Open Sport Festival», який цього року вже вшосте приймав учасників та гостей з усієї України (особлива подяка за допомогу А.Д.Маковею). Цей захід в першу чергу покликаний вивести спорт на новий рівень та залучати до занять спортом молодь. Зокрема, зросла зацікавленість до пауерліфтингу, армреслінгу, воркауту (вуличні тренування), бодібілдингу та фітнесу (вдосконалення свого тіла), які нині займають передові позиції.

Ми працюємо переважно на ентузіазмі для того, щоб покращити ситуацію в районі. Висловлюємо вдячність тим окремим небайдужим людям, які працюють в органах місцевого самоврядування, спонсорам, партнерам, які відстоюють з нами розвиток спорту.

Команда нашої спільноти "Sport People Chernivtsi”, тренажерних залів «MaximuS» та «Сила» взяла активну участь у чемпіонаті області з класичного жиму штанги лежачи та пауерліфтингу. Тож маємо нового чемпіона області, кандидата в майстри спорту з класичного жиму штанги лежачи Івана Григорія (тренажерний зал «MaximuS»). Призові місця та спортивні розряди також зайняли: Віталій Тома, Станіслав Федоряк, Богдан Ластівка, Вадим Віксич, Сергій Пазюк, Андрій Руснак, Андрій Флорескул, Олександр Гелета, Ігор Тодорюк, Григорій Котирло, Віктор Сидоров, Ігор Полонський, Максим Заремський, Станіслав Статнік (всі з тренажерного залу «MaximuS»).

Майстер спорту України з жиму штанги лежачи, тренер тренажерного залу «Сила» Сергій Волощук вкотре став чемпіоном області. Його вихованець Роман Кошик, посівши перше місце, теж став чемпіоном області. Призові місця та спортивні розряди зайняли Ігор Котик, Андрій Андроняк, Лілія Підлипчак, Ольга Вакарчук, Ілля Задорожняк (всі з тренажерного залу «Сила»).

Всього у тренажерних залах «MaximuS» і «Сила» тренуються до 60 людей, віком від 8 до 50 років. Спортсмени посідають призові місця на світових аренах, чемпіонатах України, області та району, здобувають звання майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту та отримують спортивні розряди здебільшого на власному ентузіазмі. Будемо вдячні людям, які відгукнуться на статтю та виступлять партнерами і спонсорами спорту в районі. Діти — це наше майбутнє і потрібно задуматись, яким воно буде! Ми не можемо змінити людей навколо нас, але ми можемо змінитись самі, надихаючи на зміни інших.

Максим ЗАРЕМСЬКИЙ,

Сергій ВОЛОЩУК,

тренери тренажерних залів «MaximuS» і «Сила».


1 542

Схожі новини:

Loading...
У мережі з’явилася нова українська платформа поезії Poetree

У мережі з’явилася нова українська платформа поезії Poetree

Міністерство культури України повідомляє про те, що в мережі Інтернет з’явилась нова українська платформа поезії — Poetree, де зібрано колекцію з більш ніж 25
Сергій Волощук — зі спортом по життю

Сергій Волощук — зі спортом по життю

Знайомтесь: Сергій Волощук — майстер спорту України з пауерліфтингу, 7-разовий чемпіон області за всесвітньо визнаною федерацією IPF, рекордсмен області у
Виїзд неповнолітніх за кордон: як не порушити закон?

Виїзд неповнолітніх за кордон: як не порушити закон?

Відповідно до законодавства України, кожна доросла особа, яка знаходиться на території України, може вільно нею пересуватися та залишати її. В той же час, для
У Ставчанах бійка під час суперечки призвела до смерті чоловіка

У Ставчанах бійка під час суперечки призвела до смерті чоловіка

2 квітня 2017 року близько 11-30 год. в с.Ставчанах Кіцманського району охоронець ставу, що належить СВК Зоря, виявив труп 29-річного місцевого жителя. 
Гідно представляємо наш район

Гідно представляємо наш район

 В здоровому тілі — здоровий дух! Цей вислів, який вже багато років вживається в спорті, показує, наскільки важливо підтримувати своє тіло в фізичному
Школи Кіцманщини отримали комп’ютери з Китаю

Школи Кіцманщини отримали комп’ютери з Китаю

У рамках безоплатної допомоги Уряду Китайської Народної Республіки освітня галузь Чернівецької області поповнилася 646 комп'ютерами. Наприкінці минулого тижня

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:


soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода
Кіноафіша


ВХІД НА САЙТ