Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманчани — кращі гирьовики в області

30 май 2017

21 травня в м.Сторожинець проводились чемпіонат області з гирьового спорту, а також обласні сільські спортивні ігри. Голова обласної організації ВФСТ «Колос» Петро Івасюк привітав учасників змагань та надав право підняти Державний прапор України багаторазовій чемпіонці світу та Європи Уляні Деревенко з Шишківців та чемпіону України Івану Урсакію зі Сторожинця.Чоловіки змагались у двоборстві з гирями 24 кг, виконуючи дві вправи (поштовх та ривок).
Кіцманчани стали переможцями у 4 вагових категоріях. А саме: Руслан Даниляк з Брусниці у ваговій категорії 63 кг, Сергій Петришин з Ошихлібів (73 кг), Юрій Антонюк з Шишківців (95 кг), Власій Вакарюк з Берегомета (+ 95 кг).
Друге місце посіли: Богдан Вольф з Неполоківців (78 кг), Владислав Терентяк з Брусниці (85 кг). Третє місце зайняв Іван Рупчан з Брусниці (78 кг).
Жінки змагалися з гирями 16 кг, виконуючи вправу ривок. Кіцманчанки були сильнішими у всіх вагових категоріях. Дві учасниці вперше виконали норматив кандидата у майстри спорту. Це — Діана Панченко та Станіслава Турченяк.
У ваговій категорії до 63 кг І місце зайняла Уляна Деревенко з Шишківців, ІІ місце посіла Станіслава Турчиняк з Берегомета, ІІІ — Галина Ліска з П’ядиківців. У ваговій категорії 68 кг переможницею стала Діана Панченко з Шишківців.
Кіцманчани з великим відривом отримали перемогу в чемпіонаті області у загальнокомандному заліку, а також стали переможцями в обласних сільських спортивних іграх, де з п’яти залікових вагових категорій перемогли у чотирьох та в одній категорії були другими.
Переможців та призерів нагород-жено грамотами та медалями, а наша команда привезла додому два кубки з чемпіонату області та з обласних сільських спортивних ігор і грамоти.