Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Брати Капранови представили в Кіцмані свої книги

25 май 2017

Брати Віталій та Дмитро Капранови — відомі українські письменники, публіцисти, видавці, громадські діячі, які також пишуть і виконують авторські пісні. Такі багатогранні творчі особистості, як не парадоксально, навчалися в політехнічному інституті та енергетичному інституті за фахом «Технічна кібернетика». Українську мову в школі не вивчали, і, як самі жартують, «завдяки цьому не встигли зненавидіти українську літературу, як більшість школярів».

Брати Капранови представили в Кіцмані свої книги

 

 

Стикнувшись із тим, що першу книжку авторства братів Капранових ніхто не брався видавати, вони самі стали успішними видавцями не лише своїх, а й багатьох інших сучасних українських книг. Перші книги братів стали настільки популярними, що вони перевидаються вже по кілька разів.

Дмитро та Віталій Капранови під час дотепної і змістовної презентації своїх книг знайомили кіцманчан із цікавими фактами із власної біографії, адже саме життєвий досвід і оригінальні моменти з життя наштовхували їх на написання тієї чи іншої книги.

Першою публіці представиликнигу "Забудь-річка”."Цей роман з’явився через те, що ми маємо двох дідів. Вони у нас особливі: один – ветеран Червоної армії, другий – ворог народу. В одного орден, а в іншого 58 восьма стаття і вісім років таборів”, – розповіли Капранови. Назва книги "Забудь-річка” походить від старого язичницького символу, що розділяє світ живих і мертвих. Саме тема Забудь-річки, яка протікає між поколіннями українських родин, розгорнута в романі. На тлі сучасної мелодраматичної історії у книзі висвітлено долі українців у другій світовій війні і долі сьогоднішніх нас, хто пов’язаний з предками невидимими нитками.

Зацікавили автори також книгами «Кобзар-200», який перевидавався уже 7 разів, "Щоденник моєї секретарки”, "Я like Україну”, де зібрано публікації понад 20 сучасних українських авторів.

І дорослим, і дітям сподобалася «Мальована історія незалежності України», де автори зібрали та впорядкували всю хронологію розвитку української державності, матеріал вдало доповнено картами і коміксами. Гарними ілюстраціями привертає увагу й книга про всі свята українців "Веселих свят”, їхнє значення, традиції, пісні, загадки.

Після книжкової презентації та невимушеного спілкування з публікою письменникам подякували за візит заступник голови РДА Галина Мельничук і директор Кіцманської ЦБС Орися Сухолотюк.

Брати Капранови представили в Кіцмані свої книги

 Присутні на зустрічі мали змогу придбати книги з автографами авторів та зробити фото на згадку.

Брати Капранови представили в Кіцмані свої книги

 Брати Капранови представили в Кіцмані свої книги

 Ольга КУЛЬКО.


2 213

Схожі новини:

24 травня у Кіцмані відбудеться зустріч з братами Капрановими

24 травня у Кіцмані відбудеться зустріч з братами Капрановими

24 травня о 13.00 у Районному будинку  творчості та дозвілля (м.Кіцмань, вул.Незалежності, 42) відбудеться зустріч з відомими українськими
«Тиждень книги» у Шипинській школі

«Тиждень книги» у Шипинській школі

  У нашій Шипинецькій школі стало доброю традицією проводити «Тиждень книги». Насамперед відбулася загальношкільна лінійка  «Світ книг», де учні

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ