Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Змагалися за кубок Кіцманської ДЮСШ з настільного тенісу

19 май 2017

8 травня проходили змагання кубку ДЮСШ з настільного тенісу В них узяли участь кращі вихованці філіалу м.Кіцмань. У напруженій боротьбі, вигравши всі ігри, перемогу здобув Богдан Чайка з Кіцманя. На другому місці Михайло Бевцик, третім став Максим Віксич (обидва з Драчинців). Також хорошу гру показали Михайло Павлюк, Мар’ян Лютик, Станіслав Савчук, Михайло Сандуляк.
Петро ІЛИК,
директор Кіцманської РДЮСШ «Колос».

1 435

Схожі новини:

Кіцманські спортсмени перемогли в міжобласному турнірі з дзюдо

8 березня в спорткомплексі МО ВФСТ «Колос» м.Кіцмань проводились змагання  міжобласного турніру з дзюдо, присвяченого Дню народження Тараса
У залік п’ятої районної спартакіади

Минулих вихідних у спортивних залах Лужанського ЗЗСО було людно. Там проводилися районні змагання з тенісу настільного у залік п’ятої районної спартакіади
Команда РДЮСШ — призери міжнародного турніру з футзалу

Минулих вихідних у м.Хотин проходив традиційний ХХІ  Міжнародний турнір з футзалу на честь першого космонавта незалежної України, Героя України Леоніда
Вихованці Кіцманської РДЮСШ - серед переможців чемпіонату області з панкратіону

У нашому районі панкратіон набуває  значної популярності. Відповідно зростає і кількість молоді, що опановує  техніку цього виду спорту. В
Змагання дзюдоїстів відбулися в Чернівцях

20 та 21 травня  в  м.Чернівці  проходили  змагання  Другого обласного турніру з боротьби дзюдо серед юнаків 2003-2004,
Юні дзюдоїсти з Кіцманщини боролися на кубку м.Чернівці

8 та 9 травня з нагоди Дня Перемоги в м.Чернівці проходили змагання відкритого кубку м.Чернівці з дзюдо серед юнаків та дівчат. Вихованці Кіцманської РДЮСШ