Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Легкоатлети Кіцманського району виступатимуть на чемпіонаті України

19 май 2017

13 травня відбувся чемпіонат Чернівецької області з легкої атлетики. На бігових доріжках стадіону «Буковина» зібралося близько 300 спорт-сменів з усіх районів нашої області. Гідно відстояли честь Кіцманщини спортсмени Кіцманської ДЮСШ (освіта).
Вагомий внесок в успіх легкоатлетів внесла краща спортсменка Кіцманського району з олімпійських видів спорту Даша Чоропіта, яка зі значним відривом перемогла на дистанціях 100 м і 200 м серед юніорів, показавши при цьому особистий рекорд на 200 м.
Максим Маковійчук виграв золото (на 100 м і 200 м) серед юнаків, Наталія Маньковська стала чемпіонкою на 400 м і другою на 200 м серед юніорів. З бігу на 100 м серед дівчат срібло виграла юна і швидко прогресуюча Марія Климюк. З бігу на 400 м серед дівчат друге місце у Марини Миронюк, а бронзу виборола Наталія Маковій.
Вихованець школи вищої спортивної майстерності Олексій Загарія отримав срібло з бігу на 800 м.
Всі спортсмени нашого району отримали медалі і грамоти від Чернівецької обласної федерації легкої атлетики і Комітету фізичної культури і спорту Чернівецької області.
До складу збірної команди області увійшли Даша Чоропіта та Наталія Маньковська, які наприкінці травня будуть захищати честь нашої області на Чемпіонаті України в м.Луцьку.
Спортсменів до змагань готували тренери-викладачі Кіцманської ДЮСШ (освіта) Вадим Романюк та Іван Бабюк, тренер школи ВСМ В.Г.Миронюк.