Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Громадянку РФ з Кіцманщини поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців

13 май 2017

Працівниками Кіцманського районного сектору УДМС у Чернівецькій області спільно з відділом організації запобігання нелегальній міграції реадмісії та видворення УДМС у Чернівецькій області в смт. Лужани Кіцманського району виявлено громадянку Російської Федерації 1984 р.н., яка не виконала рішення про примусове повернення з території України злісно ухилилася від виїзду з території України та проживала на території Кіцманського району без наявних на те підстав.

Громадянку РФ з Кіцманщини поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців

 

Працівниками міграційної служби у Чернівецькій області щодо зазначеної іноземної громадянки були зібрані всі необхідні документи та подано адміністративний позов до Першотравневого районного суду м.Чернівці для прийняття рішення про примусове видворення за межі України та затримання з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Першотравневим районним судом адміністративний позов було задоволено та поміщено громадянку Російської Федерації до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

З метою профілактики правопорушення у сфері міграції Кіцманський районний сектор УДМС у Чернівецькій області інформує, що відповідальність за невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу, не вжили заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації в органах ДМС тягне за собою попередження або накладення штрафу від 340 гривень до 680 гривень, стаття 205 КУпАП.

Надання громадянами України іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів, сприяння їх незаконній реєстрації, оформленню документів на проживання чи навчання, прийняттю на роботу, а також надання інших послуг на порушення встановлених правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні і правил транзитного проїзду їх через територію України, якщо ці дії безпосередньо не пов'язані із незаконним переправленням осіб через державний кордон України, - тягнуть за собою накладення штрафу від 5100 гривень до 8500 гривень, стаття 206 КУпАП.

Іноземні громадяни, які прибули на територію України з держав з безвізовим в’їздом мають законне право перебувати на території України 90 днів на протязі 180-денного періоду часу відповідно до вимог п. 2 (згідно зміни внесеної постановою КМУ від 31.03.2015 №163) Порядку продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України затвердженого Постановою КМУ від 15.02.2012 року №150 іноземці та особи без громадянства, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території.

Кіцманський РС УДМС

у Чернівецькій області.


2 770

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ