Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

12 май 2017

Минулої п’ятниці, 5 травня, освітян Буковини гостинно зустріли в Мамаївському ЗНЗ №2 (директор Світлана Онищук), де відбулось урочисте відкриття обласного семінару начальників відділів (управлінь) освіти, відповідальних за освіту в ОТГ, завідувачів районних/міських методичних кабінетів, голів районних/міських організацій профспілки працівників освіти з проблеми «Організація виховного простору системи освіти регіону в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

 

До складу організаційного комітету ввійшли директор департаменту освіти і науки ОДА Оксана Палійчук та її заступник Ірина Ісопенко, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін та його заступник Тамара Богачик, голова обласної організації профспілки працівників освіти Володимир Дутчак, заступник голови Кіцманської РДА Галина Мельничук, голова Кіцманської районної ради Петро Лумей, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Руслана Равлюк.

Участь у семінарі взяли завідувач науково-методичного центру освітнього менеджменту та з координації діяльності методичних служб ІППОЧО Наталія Куриш і методист науково-методичного центру виховної роботи Ольга Осовська.

Окремі аспекти управління регіональним виховним освітнім простором в умовах формування сучасного випускника Нової української школи розкрила присутнім у своєму виступі директор департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Палійчук. З питання «Розвиток освітньо-виховного простору Кіцманщини: стан, проблеми, перспективи» доповіла заступник голови Кіцманської РДА Галина Мельничук. Про співпрацю органів місцевого самоврядування та закладів освіти щодо надання якісних освітніх послуг інформував голова Кіцманської районної ради Петро Лумей.

З інформацією про організацію виховного простору системи освіти Кіцманського району в умовах Концепції Нової української школи виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА Руслана Равлюк. Директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук, доцент Григорій Білянін поінформував про науково-методичний супровід функціонування регіональної системи національно-патріотичного виховання школярів. Про роль і місце профспілки у реалізації Концепції Нової української школи говорив Володимир Дудчак — голова обкому профспілки працівників освіти і науки.

Всі присутні побували в музеї легендарного мамаївчанина, оперного співака, народного артиста, Героя України Дмитра Гнатюка та із захопленням слухали юних талановитих екскурсоводів, випускників школи Олесю Якович і Степана Кінела, які впевнено та цікаво провели гостей стежками життєвого й творчого шляху артиста.

Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

Під час практичного модулю для начальників відділів, управлінь освіти районних/міських державних адміністрацій/ОТГ фрагмент засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання провела Р.М.Равлюк — начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА.

 

Освітяни також відвідали Драчинський, Реваківський, Шипинський і Лужанський ЗНЗ І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького, де виховний простір своїх навчальних закладів презентували директори Мар’яна Незнайко, Зірка Рошко, Віктор Абрамович та Віктор Катрюк.

У Реваківському ЗНЗ відбувся батьківський форум з питання формування особистості школяра через партнерство сім'ї та школи (провела заступник директора з виховної роботи Наталія Миронюк), а в Лужанському ЗНЗ — психолого-педагогічний кворум «Школа майбутнього» (методист РМК Юлія Вашкеба та психолог Лужанського ЗНЗ Наталія Ріпка).

Для другої групи в складі завідувачів районних/міських/ОТГ методичних кабінетів у Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 фрагмент засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Моделювання алгоритму роботи творчого вчителя у формуванні особистості випускника школи — патріота, інноватора» провела Зоя Тарновецька з Лашківського ЗНЗ І-ІІІ ст.

Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

У Драчинцях портфоліо дитсадка представила завідувач ДНЗ Ганна Рєзнік, а в школі методичний практикум у форматі парламентської платформи «Будуємо Країну гідності» провела Ольга Осовська, методист НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ІППОЧО.

Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

 Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

 Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

Голови районних/міських комітетів профспілки працівників освіти в рамках семінару в Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 відвідали творчу майстерню на тему «Музейна педагогіка як засіб формування виховного простору навчального закладу» (провели директор Світлана Онищук та заступник директора з виховної роботи Світлана Пелепецька), а в Шипинському ЗНЗ — робочу лабораторію з теми «Співпраця дирекції школи та профкому щодо соціально-економічного, правового захисту, розвитку професійних інтересів працівників» (провели голова районної організації профспілки працівників освіти Кіцманського району Микола Подільчук та голова профкому, вчитель Шипинського ЗНЗ І-ІІІ ст. Наталія Суляк).

 

 

 

Патріотичний квест «Виховання підростаючого покоління на прикладах видатних людей рідного села» побачили освітяни в Реваківцях (директор Зірка Рошко, заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Паскар).

Також учасники семінару відвідали найстарішу на Буковині Свято-Вознесенську церкву смт.Лужани.

Завершився семінар засіданням «круглого столу», під час якого освітяни підбили підсумки роботи та прийняли відповідні рекомендації щодо подальшого втілення в життя концепції Нової української школи.

Христина МЕЛЬНИЧУК.

 

 

 

 

 

 

 5 048

Схожі новини:

Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджено вчительку Кіцманської гімназії

Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджено вчительку Кіцманської гімназії

28 березня в рамках Академії освітнього менеджера Оксаною Палійчук, директором Департаменту освіти і науки, відзначено кращих освітян області.   
Відбулася серпнева конференція освітян Мамаївської ОТГ (ФОТО)

Відбулася серпнева конференція освітян Мамаївської ОТГ (ФОТО)

 Традиційно наприкінці серпня щорічно проводиться конференція працівників освіти. Вперше така конференція відбулася 30 серпня у Лужанському ЗЗСО I-III ст.
Вчителька з Лужанської школи перемогла в обласному конкурсі

Вчителька з Лужанської школи перемогла в обласному конкурсі

Традиційно за підтримки Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької
У Кіцмані відбувся обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв

У Кіцмані відбувся обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв

10 листопада на базі Кіцманської районної гімназії відбувся обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв з проблеми «Практичні засади організації
Звільнилась керівник освітньої галузі Кіцманського району

Звільнилась керівник освітньої галузі Кіцманського району

За власним бажанням звільнилася з посади начальника відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА Руслана Миколаївна Равлюк, яка очолювала освітню галузь
«Вернісаж особистостей» на Кіцманщині – вшанування найталановитіших та обдарованих

«Вернісаж особистостей» на Кіцманщині – вшанування найталановитіших та обдарованих

За доброю традицією, 1 червня вкотре відбулося в Кіцмані районне свято «Вернісаж особистостей», під час якого вшанували найкращих вчителів та обдарованих

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ