Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

На Кіцманщині перебуває делегація з Унген Республіки Молдова

06 май 2017
Сьогодні, 6 травня, делегація з Унген (Республіка Молдова) у складі заступника голови Унгенської районної ради  Сергія Лакусти та головного спеціаліста управління сільського господарства і харчової промисловості при Унгенській райради  Тудора Шептелича, зустрілися з керівниками Кіцманського району.

На  Кіцманщині перебуває делегація з Унген Республіки Молдова

Голова Кіцманської райдержадміністрації Іван Друцул та голова Кіцманської райради Петро Лумей розповіли гостям з сусідньої держави про соціально-економічний стан району, інфраструктуру, структуру управління, про проблеми та напрями розвитку. Обговорили також  можливості співпраці та домовилися підготувати та підписати угоду про співпрацю та партнерство. 
Протягом двох днів перебування представників Унгенської райради їх наочно ознайомлять з сільським господарством та промисловістю Кіцманщини, освітніми, медичними закладами, а також  з історично-культурною спадщиною.
Співпраця Кіцманщини з Унгенським районом розпочалась кілька років тому пі д час втілення транскордонного проекту по боротьбі з ерозією ґрунтів.  Тож посадовці розглядають перспективи втілення інших транскордонних проектів, які будуть корисними для обох регіонів.

На  Кіцманщині перебуває делегація з Унген Республіки Молдова 

 


705

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ