Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманські дзюдоїсти успішно виступили на чемпіонаті області

05 май 2017

Минулих вихідних дзюдоїсти нашого району змагалися в чемпіонаті області, який проводився в м.Чернівцях.

Переможцями стали Лариса Гнатчук у в.к. 52 кг, Аліна Досевич (56 кг), Василь Мар’янчук (46 кг), Максим Могила зайняв ІІІ місце (+78 кг). Усіх чотирьох учасників включено до складу збірної команди області, які зараз готуються до чемпіонату України, що відбудеться у Львові. Третє місце також зайняв Валентин Ткачук (55 кг).

Готував вихованців до змагань тренер-викладач РДЮСШ «Колос» Роман Семенюк.

Схожі новини:

Відбувся обласний турнір дзюдоїстів

23 квітня в м.Чернівці  проходив чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат. У цих змаганнях гарних результатів добилися такі вихованці
Спортсмени Кіцманщини виступили на чемпіонаті з панкратіону в Чернівцях

В м.Чернівці на базі ФОК «Олімпія» відбувся відкритий чемпіонат міста та Чернівецької області з панкратіону в розділі греплінг. Зал був переповнений, адже
Обласні змагання з настільного тенісу

19 березня в с.Волока Глибоцького району проходили змагання з тенісу настільного серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл спортивного товариства «Колос».
Чемпіонат області з дзюдо

22 січня 2017 року в м.Чернівці проходив чемпіонат області з дзюдо серед кадетів до 18 років. Успішно в цих змаганнях виступили вихованці Кіцманської РДЮСШ
Турніри з дзюдо

23 грудня в м.Дунаївці Хмельницької області проходили змагання відкритого міжобласного турніру з дзюдо серед юнаків на призи «Діда Мороза», в яких
Першість України з дзюдо

3-4 грудня в Чернівцях проходив відкритий чемпіонат ФСТ «Україна» з боротьби дзюдо, в якому взяли участь і вихованці Кіцманської РДЮСШ «Колос», які виступили