Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Змагалися волейболісти шкіл Кіцманщини

05 май 2017

22 квітня в спортивному залі Борівецького ЗНЗ відбулися фінальні районні змагання з волейболу серед жіночих команд. У фіналі зустрілися Борівці та Шишківці. З рахунком 2:1 перемогла команда Борівців у складі Ольги Онисько, Ірини Палагнюк, Марії Бабчук, Світлани Филипчук, Юлії Гордей та Юлії Савчук.

23 квітня в спортивному залі Киселівського ЗНЗ відбулися фінальні районні змагання з волейболу серед чоловічих команд. У фіналі зустрілися Киселів та Южинець. З рахунком 3:0 перемогла киселівська чоловіча команда, за яку виступали Андрій Турик, Віталій та Валерій Андрійці, Василь Дребіт, Олександр Козек, Олександр Палагнюк та Микола Харатін.

Переможців та призерів нагороджено грамотами.

Чоловіча збірна команда району готується до обласних зональних змагань, які відбудуться 7 травня 2017 року в м.Сторожинці.

30 квітня 2017 року в першому спортивному залі Лужанського ЗНЗ проводились обласні зональні змагання з волейболу серед дівчаток — вихованок ДЮСШ. Вихованки Кіцманської РДЮСШ вибороли перемогу і путівку у фінальні змагання. За команду виступали Христина Чобан, Христина Палагнюк, Юлія Гордей, Аліна Главацька, Ірина Герман, Анна Філіпчук, Діана Войцеховська, Янна Мишковська, Катерина Снятинчук та Каріна Палагнюк.

З0 квітня 2017 року в другому спортивному залі Лужанського ЗНЗ змагалися жіночі волейбольні команди. В зональних змаганнях перемогла збірна команда із Сторожинця. Кіцманчани зайняли друге місце, на третьому — глибоцька команда, на четвертому — путильська.