Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Запобігання проявам корупції в Кіцманському РВ УДСНС

04 май 2017

На виконання Закону України «Про запобігання корупції» питання стану виконання заходів щодо попередження правопорушень та скоєння злочинів серед особового складу визначається пріоритетним напрямком службової діяльності підрозділу. В підрозділі Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області постійно виконується комплекс цільових антикорупційних заходів. Керівництво здійснює постійний моніторинг поведінки підлеглих працівників, спостереження за характером спілкування підлеглих з громадянами.

 

Обов’язковою формою роботи є проведення занять, інструктажів з особовим складом підрозділу з поглибленого вивченню вимог антикорупційного законодавства України за участю відповідних фахівців сектору з питань запобігання та виявлення корупції УДСНС в Чернівецькій області. У рамках виховної роботи запроваджено механізми проведення індивідуальних профілактичних та діагностичних бесід з кожним співробітником, які спрямовані на:

- створення у колективах підрозділів атмосфери недопущення фактів протиправного використання службових повноважень;

- формування стійкої антикорупційної поведінки у конкретного працівника;

- безумовне перешкоджання вступу конкретного працівника у корупційні відносини.

Встановлена взаємодія з місцевими правоохоронними органами щодо своєчасного реагування на інформацію, отриману вказаними відомствами щодо працівників підрозділів служби цивільного захисту.

В Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області працює «телефон довіри» (03722) 4-66-56 та електронна адреса: bezpeka.chr@mns.gov.ua, за якими можна повідомляти з приводу порушень чинного законодавства працівниками підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Віктор ГУЦУЛЯК,

начальник Кіцманського РВ УДСНС

у Чернівецькій області,

підполковник служби цивільного захисту.


1 414

Схожі новини:

Семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції

Семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції

для працівників структурних підрозділів РДА, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад відбувся у вівторок, 25 квітня, на базі

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ