Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Уляна Деревенко — двічі чемпіонка Європи з гирьового спорту!

03 май 2017

28-30 квітня в угорському місті Печ відбувся Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед жінок, юніорів та ветеранів, на якому спортсмени могли виступати в обох класичних вправах гирьового спорту — у поштовху та ривку.
Наша землячка Уляна Деревенко з Шишківців в перший день змагань у напруженій боротьбі з італійською спортсменкою Анною Моретті виборола перемогу з відривом у два очки. Таким чином, українська спортсменка стала чемпіонкою Європи серед жінок у ваговій категорії 60 кг., та, звичайно, першою у своїй віковій групі.

На другий день змагань жінки виконували ривок 16-ти кілограмовою гирею. У групі найсильніших найзапекліша боротьба відбувалася між нашою землячкою та полькою. І знову перемогу здобула Уляна Деревенко, випередивши суперницю на два бали (відеозаписи виступу можна знайти на сайті Федерації гирьового спорту України та на сторінці Уляни Деревенко у Фейсбуці).
— До перемог у своїй віковій групі я вже звикла, — ділиться враженнями від змагань Уляна Деревенко. — Але тут, нарешті, мені вдалося стати чемпіонкою серед жінок віком до 35 років, адже на попередніх змаганнях я здобувала 2, 3 місця у категорії  дорослих. І, нарешті, стала першою в цій категорії, отримавши титул чемпіонки Європи одразу в двох вправах — у поштовху і у ривку. Дякую своїм тренерам за підтримку і підготовку до змагань — майстру спорту П.І.Ілику та голові Тернопільської обласної федерації гирьового спорту майстру спорту міжнародного класу П.Ф.Багрію.

Також на цьому чемпіонаті і жінки, і чоловіки змагалися в естафеті довгим циклом, під час якої працювали протягом 2 хвилин найвищим темпом. І знову українське жіноче тріо стало першим! Українські чоловіки теж перемогли в естафеті.
Загальнокомандні результати чемпіонату Європи з гирьового спорту в м.Печ, (Угорщина) такі: поштовх довгим циклом: І місце — Італія, ІІ місце — Україна, ІІІ місце — Угорщина; двоборство: І місце — Україна, ІІ місце — Італія, ІІІ місце — Польща.