Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманчани взяли участь у спартакіаді допризовної учнівської молоді

30 апр 2017

Кіцманчани взяли участь у спартакіаді допризовної учнівської молоді

 Програма змагань складалася з 5 видів спорту: біг 100 м, крос 1000 м, підтягування, метання гранати, кульова стрільба.

Призові місця розприділилися так:
біг 100 м: Максим Маковійчук (11,6 сек.) з Шипинського, Олександр Руснак (12,0 сек.) — Лужанського, Максим Маєвський (12,9 сек.) — Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ст.кульова стрільба: Олексій Сороцький (33 очка) — з Драчинецького ЗНЗ І-ІІІ ст.; Олександр Угренчук (32 очка) — з Мамаївськго НВК, Марян Кузяк (31 очко) — з Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст.
Метання гранати: Святослав Бабин (45 м) — з Лужанського, Віталій Ойстрик (43 м) — зі Ставчанського ЗНЗ І-ІІІ ст., Олександр Угренчук (42 м) — з Мамаївського НВК.
Підтягування на перекладині: Дмитро Малайко (29 разів) — з Лашківського, Сергій Белінський (28 разів) — з Оршовецького, Валентин Тарновецький (22 рази) – з Лашківського ЗНЗ І-ІІІ ст.;
крос 1000 м: Максим Маковійчук (3.15.0 сек.) — з Шипинського ЗНЗ І-ІІІ ст., Павло Федерюк (3.17.0 сек.) — з Кіцманської гімназії, Вадим Фурс (3.20.6 сек.) — з Брусницького ЗНЗ І-ІІІ ст.
За сумою багатоборства переможцями стали: І місце — Максим Маковійчук (2060 очок) з Шипинського ЗНЗ І-ІІІ ст., ІІ місце — Олександр Руснак (1760 очок) з Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст., ІІІ місце — Дмитро Малайко (1640 очок) з Лашківського ЗНЗ І-ІІІ ст.
В командному заліку перемогли: на першому місці — Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ст., на другому — Лужанський ЗНЗ І-ІІІ ст., на третьому — Брусницький ЗНЗ І-ІІІ ст.
За підсумками районної спартакіади було сформовано збірну району в складі 12 спортсменів, які брали участь в обласній спартакіаді допризовної учнівської молоді і посіли друге загальнокомандне місце. Вагомий внесок у перемогу внесли Максим Маковійчук (І місце з бігу на 100 м з результатом 11,0 сек.) та Василь Арійчук (І місце з кульової стрільби з результатом 47 очок).
Збірну команду району нагороджено кубком, дипломом, а учасників — грамотами департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.
Ярослав СМЕРЕЧАНСЬКИЙ,
методист відділу освіти, молоді та спорту РДА.


594

Схожі новини:

Кіцманчани завоювали сім медалей на чемпіонаті області  з легкої атлетики

Кіцманчани завоювали сім медалей на чемпіонаті області з легкої атлетики

З 7 по 8 квітня на стадіоні «Буковина» м.Чернівці проходив чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2000 року народження і молодші. Кожний з
Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») пройшла у Кіцмані

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») пройшла у Кіцмані

  Сьогодні на стадіоні м.Кіцмань відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для учнів загальноосвітніх

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ