Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Відбувся обласний турнір дзюдоїстів

30 апр 2017

23 квітня в м.Чернівці  проходив чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат. У цих змаганнях гарних результатів добилися такі вихованці Кіцманської РДЮСШ «Колос», як Євген Гнатчук з Южинця у ваговій категорії 50 кг, 26 кг — Микола Скиданюк  з Кіцманя, 28 кг — Ліза Пашко з Суховерхова. Вони і стали переможцями. А Лілія Павнил (28 кг) з Суховерхова і Максим Андріяшик з Лашківки зайняли другі місця.

Також непогані результати показали  Микола Краснов з Клокічки, Степан Атаманюк з Кіцманя, Роман Кедрик з Суховерхова, Владислав Адам’юк з Кліводина, Павло Руснак з Ошихлібів, Денис Павнил з Валяви.
Того ж дня у м.Дніпро проводився відкритий чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів. У віковій групі 45-50 років друге місце з-поміж десяти учасників зайняв Дмитро Харитон із с.Витилівка, у віковій групі 30-35 років зайняв п’яте місце з-поміж дванадцяти учасників Володимир Гнатюк з Кіцманя.
До змагань спортсменів готував тренер-викладач РДЮСШ, майстер спорту України Роман Семенюк.