Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

У Кліводині на громадських слуханнях присутні утрималися від об’єднання в Кіцманську громаду (ВІДЕО)

25 апр 2017

На збори села, що відбулися в Кліводині в неділю, 23 квітня, прийшло близько 60 людей. На порядку денному було два питання — звіт сільського голови за проведену роботу в 2016 році та розгляд пропозиції від Кіцманської міської ради щодо утворення об’єднаної територіальної громади з центром у м.Кіцмань.

У Кліводині на громадських слуханнях присутні утрималися від об’єднання в Кіцманську громаду (ВІДЕО)

Щоб збори були легітимні, відповідно до законодавства необхідна явка понад 50% жителів села, тому зібрання пройшло у формі громадських слухань, до проведення яких немає вимоги щодо кількості присутніх.

Після звіту кліводинського сільського голови Івана Ножихіна в присутніх були запитання і зауваження до його роботи.

З питань реформи децентралізації та добровільного об’єднання, роз’ясненням можливостей і ризиків новостворених громад доступно і широко проінформувала кліводинчан директор Чернівецького підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук, яка, крім того, розвіяла деякі найбільш поширені міфи про реформу. Детальніше про джерела наповнення бюджету об’єднаних територіальних громад (ОТГ) розповів регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Євген Прокопець.

Фахівці нагадали, що Кіцманській ОТГ однозначно бути. Адже від Кіцманської міської ради наразі вже прийняли запрошення про об’єднання Давидівська і Суховерхівська громади.

У Кліводині за прийняття запрошення від Кіцманської міської ради щодо створення ОТГ проголосували 20 присутніх, 29 — проти, решта — утрималися. Таким чином на громадських слуханнях кліводинчани поки що вирішили утриматися від об’єднання. Остаточне рішення мають прийняти депутати Кліводинської сільської ради. Але оскільки на збори прийшло дуже мало людей, у залі звучали пропозиції про необхідність проведення опитування серед жителів Кліводина, і тільки після дослідження громадської думки з приводу об’єднання можна буде скликати сесію сільради і приймати доленосне рішення.

 1 610

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ