Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

У Кіцманському ОРВК відбулася нарада з підведення підсумків військових призовів

24 апр 2017
У середу, 19 квітня, в Кіцманському ОРВК відбулася нарада з підбиття підсумків проведення військових призовів — осіннього 2016 року та весняного 2017 року. Нараду за участі голів міських призовних комісій, заступників голів райдержадміністрацій, військових комісарів області вів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, голова обласної призовної комісії Олег Стецевич. Він наголосив на важливості тісної співпраці військових комісарів з органами державної влади і місцевого самоврядування. Оскільки у зв’язку з війною, через побоювання бути відправленими в зону АТО, дуже малий відсоток призовників з’являється у військкомати після отримання повістки. Тому в цей нелегкий для держави час як ніколи гостро постає питання комплектування військових частин ЗСУ та інших військових формувань.

У Кіцманському ОРВК відбулася нарада з підведення підсумків військових призовів


З ґрунтовною доповіддю про підготовку та проведення чергового, в квітні-травні 2017 року, призову громадян України на строкову військову службу, а також інформацією про підсумки проведення осіннього призову 2016 р. виступив начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Юрій Миронець. Він детально проінформував присутніх про залучення місцевого населення до військової служби, значну увагу у виступі надав призову на військову строкову службу, а також ознайомив із виконанням планових показників з відбору кандидатів на військову службу за контрактом.

У Кіцманському ОРВК відбулася нарада з підведення підсумків військових призовів

— Саме в цей час, коли військовослужбовці за контрактом виконують бойові завдання на Сході держави, військові частини, що дислокуються поза межами зони АТО, потребують військовослужбовців, які не будуть залучатися до бойових дій, тобто строковиків. Нагадаю, що Чернівецька область навесні 2016 року не виконала визначене планове завдання з призову громадян на строкову військову службу, коли при плановому завданні 444 чоловіки у війська було відправлено 422, що склало 95%. Разом з тим, хочу відзначити зразкову роботу органів державної влади та військових комісаріатів Кіцманського і Заставнівського районів. Тут посадові особи постійно вболівають за стан справ та здійснюють всі необхідні заходи для виконання планових завдань з призову громадян на строкову військову службу. Саме це посприяло під час осіннього призову 2016 року досягти кращих результатів Кіцманському району, де план було виконано на 118,2% (зараховано на службу 39 із 33 запланованих чоловік) та Заставнівському (100% виконання плану — 30 чоловік з 30), — повідомив Юрій Миронець.

Також доповідач розповів про стан справ щодо весняного призову-2017, остання відправка якого відбудеться 25 травня ц.р. За словами Ю.В.Миронця, Чернівецькій області Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №185-р визначено планове завдання в кількості 320 чоловік, з них: для Збройних Сил України — 200, для Національної Гвардії України — 80, для Державної спеціальної служби транспорту — 40 чоловік. На сьогодні до військових частин Збройних Сил України вже направлено 96 чоловік, що складає 30% від кількості тих, які мають бути відправлені в ЗСУ та інші військові формування.
— На даний час основною проблемою залишається неявка громадян, яка складає 9557 чоловік (73% від загальної кількості тих, які підлягають призову). У всіх районах в середньому близько 70% призовників з різних причин не з’являються на призовні комісії, — зазначив підполковник Миронець.
Виступаючи, військовий комісар Чернівецького обласного військкомату Володимир Шведюк повідомив, що станом на 19 квітня зараховано в команди 259 чоловік (80% від планового завдання). Військовий прокурор Чернівецького гарнізону Західного регіону України Петро Бойко закликав проводити роз’яснювальну роботу з метою боротьби з корупцією, особливо серед службових осіб призовних комісій. Про медичну сторону призову розповів Іван Тріска — лікар-член комісії, начальник управління організаційно-ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров'я ОДА.
Присутні активно обговорювали й інші питання, які їх хвилювали, висловлювали пропозиції задля кращого налагодження роботи.
Христина МЕЛЬНИЧУК.

1 617

Схожі новини:

В Кіцманському ОРВК відбулася перша урочиста відправка призовників весняного призову-2017

В Кіцманському ОРВК відбулася перша урочиста відправка призовників весняного призову-2017

У Кіцманському об’єднаному районному військовому комісаріаті відбулись урочисті збори з нагоди першої відправки навесні 2017 року призовників на строкову
У Кіцманському ОРВК новий військовий комісар

У Кіцманському ОРВК новий військовий комісар

  Наказом командувача Сухопутних військ Збройних сил України №73 від 14.03.2017 р. військовим комісаром Кіцманського ОРВК призначено полковника Леоніда
1 квітня стартує призовна кампанія

1 квітня стартує призовна кампанія

  На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України №44/2017 від 24.02.2017 року "Про звільнення в
Кіцманський військкомат запрошує на роботу справжніх чоловіків

Кіцманський військкомат запрошує на роботу справжніх чоловіків

Військова служба за контрактом— це особливий вид державної служби, яку проходять громадяни у Збройних Силах України, які в добровільному порядку вступили на
Служба за контрактом – не перешкода для отримання “військової” пенсії

Служба за контрактом – не перешкода для отримання “військової” пенсії

З 7 січня 2017 року набули чинності зміни, внесені до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
Зміни у призначенні пенсій особам, які брали участь в АТО

Зміни у призначенні пенсій особам, які брали участь в АТО

Прикінцевими положеннями Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” передбачено право на призначення дострокової пенсії за віком

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ