Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Підтвердили титули чемпіонів України з кікбоксингу

21 апр 2017

Підтвердили титули чемпіонів України  з кікбоксингу

На початку квітня у м.Бровари Київської області проходив чемпіонат України з кікбоксингу серед ДЮСШ та спортивних клубів. Минулого року в чемпіонаті дуже добре себе показали кікбоксери Кіцманщини, які відстоювали честь Чернівецької області. Цьогоріч перед ними стояло не менш значуще завдання — здобути перемогу і довести, що попередній успіх не був випадковим, а є свідченням наполегливої праці учнів і тренера, стабільного результату.

З-поміж 874 учасників звання кращих у своїх вікових та вагових категоріях виборювали п’ятеро представників МСК "Кіцмань" Ілля Мироник, Едуард Мельничук, Ярослав Лікар, Андрій та Сергій Руснаки.
Всі вони виступали в рингових дисциплінах, в силових контактах лоу-кік і фул-контанкт. Поєдинки проходили протягом 3 днів. Усі наші  кікбоксери дійшли до фіналу і впевнено відстояли свої звання. Так титул чемпіона України здобув Едуард Мельничук, який обидва фінальні поєдинки закінчив нокаутом. Андрій Руснак також став чемпіоном (два поєдинки виграв достроково, а третій — за кількістю набраних очок). Ярослав Лікар теж провів три бої і у всіх переміг. Друге призове місце у своїй ваговій категорії виборов Ілля Мироник, поступившись у фіналі спортсмену з м.Дніпро. У трьох боях перемогу здобував Сергій Руснак і тільки в одному поступився, тож має друге місце.
Вітаємо юних земляків з успішним виступом.