Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманчани завоювали сім медалей на чемпіонаті області з легкої атлетики

21 апр 2017

Кіцманчани завоювали сім медалей на чемпіонаті області  з легкої атлетики

З 7 по 8 квітня на стадіоні «Буковина» м.Чернівці проходив чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2000 року народження і молодші. Кожний з учасників чемпіонату прагнув показати свій найкращий результат. Хоча погода була вітряна і з дощем, наші спортсмени завоювали сім медалей різного ґатунку.

У фіналі в бігу на 100 м змагалися наші два вихованці: Кіцманської ДЮСШ (освіта) Максим Маковійчук із с.Шипинці став чемпіоном, а Олександр Руснак з смт.Лужани завоював бронзову нагороду. Приємно, що у фінал з бігу на 100 м серед дівчат потрапило троє наших вихованок, які на три роки молодші за змагальну вікову групу. Так, Марія Климюк з с.Шипинці завоювала срібну медаль, а Катерина Драгінда та Ірина Базильчук, обидві з смт.Лужани, були, відповідно, четвертою і п’ятою у цьому фіналі. Марина Миронюк з с.Брусенки виборола срібну нагороду з бігу на 400 м.
У другий день змагань Марія Климюк та Олександр Руснак здобули бронзові нагороди з бігу на 200 м, а Віолета Шенкарюк із Нижніх Станівців стала срібним призером чемпіонату на дистанції 800 м.
Наприкінці квітня у м.Кропивницький відбудеться чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 року народження і молодші. До збірної області, за підсумками цих змагань, потрапив наш спортсмен Максим Маковійчук, який буде захищати честь району і області на Всеукраїнських змаганнях.
До чемпіонату області з легкої атлетики команду Кіцманської ДЮСШ (освіта) готували тренери-викладачі В.В.Романюк та І.І.Бабюк.