Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Боксер Степан Грекул став бронзовим призером чемпіонату Європи

22 мар 2017

Як і обіцяли, інформуємо читачів про успіхи нашого титулованого боксера Степана Грекула з Шипинців, який представляв честь Кіцманщини і Буковини на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків до 22 років. Змагання відбулися у м.Браїла (Румунія).

Як розповідають тренери Степана Іван Собко та Андрій Грудей, румуни дуже тепло зустрічали українців. Українські боксери здобули повний комплект нагород і увійшли до топ-3 у командному заліку.

Виступаючи у ваговій категорії 81 кг, Степан Грекул провів три поєдинки. У першому бої шипинчанин впевнено переміг суперника з Боснії та Герцеговини. В другому був сильнішим від грецького спортсмена. А в півфіналі наш земляк поступився боксеру з Румунії, котрий переміг у фіналі росіянина і став чемпіоном Європи. Степан Грекул здобув бронзову нагороду.