Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кубок за друге місце та дев'ять золотих і срібних медалей привезли з чемпіонату України буковинські гирьовики

17 мар 2017

10-12 березня ц.р. в м.Кременець Тернопільської області проходив чемпіонат України з гирьового спорту (поштовх довгим циклом), який зібрав силачів з 17 областей нашої держави. До складу команди Чернівецької області увійшли четверо кіцманських спортсменів, кожен з яких піднімався на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

Так вихованка Кіцманської ДЮСШ "Колос", учениця 9 класу Шишківського ЗНЗ I-III ступенів Діана Панченко (тренер Петро Ілик) стала чемпіонкою України серед юніорок та другою серед жінок у ваговій категорії +70 кг. При цьому дівчина виконала норматив кандидата у майстри спорту, адже штовхнула 16-кілограмову гирю 102 рази за 10 хвилин.Кандидат у майстри спорту Сергій Петришин з Ошихлібів (тренер Петро Ілик)  здобув золото  серед юніорів та срібло серед чоловіків у ваговій категорії 75 кг.
Майстер спорту  міжнародного класу з гирьового спорту Уляна Деревенко стала чемпіонкою України серед жінок у ваговій категорії 60 кг, штовхнувши пудову гирю 125 разів, та здобула ще одну золоту медаль у своїй віковій групі.
Срібну медаль у скарбницю команди вніс і сторожинчанин Іван Урсакій.  Спільними зусиллями спортсмени-гирьовики Буковини вибороли друге місце на чемпіонаті  України та засвідчили високий рівень гирьового спорту в Чернівецькій області. Переможцями ж стали господарі чемпіонату — тернопільці, а третіми — спортсмени Запорізької області.