Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Оновлено приміщення Кіцманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги

23 дек 2016

Оновлено приміщення Кіцманського районного центру первинної медико-санітарної допомоги

 Саме у день Святого Миколая в районному центрі первинної медико-санітарної допомоги радо зустрічали відвідувачів, щоб показати і похвалитися оновленим приміщенням адміністративного центру.

Останній косметичний ремонт тут проводився у 2004 році, а капітальний — більше 30 років тому. У жовтні 2016 року за сприяння голови районної державної адміністрації та голови районної ради було виділено 298 тис. 986 грн. на внутрішній капітальний ремонт приміщення.За словами головного лікаря центру Мирослава Заліщука, будівлю було зведено ще за часів Австро-Угорщини для місцевої ремісничої школи. Потім тут розміщувалася рільнича школа, а згодом її передали лікарні. У різні роки у цьому приміщенні були гінекологічне відділення, організаційно-методичний кабінет, медична бібліотека та районна організація Товариства Червоного Хреста. А у 2013 році будівлю передано новоствореній установі.
Під час капітального внутрішнього ремонту замінили вікна та двері, систему  електропостачання, каналізаційну мережу. Також здійснили внутрішньо-оздоблювальні роботи: пошпаклювали й пофарбували стіни, підлогу вкрили облицювальною плиткою, лінолеумом.
Оцінити якість проведених ремонтних робіт завітали директор департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, доктор медичних наук Оксана Андрієць, голова Кіцманської районної ради Петро Лумей, в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар.
Керівник медичної галузі області привітала колектив лікувальної установи та подякувала представникам районної влади Кіцманщини за співпрацю і підтримку галузі охорони здоров’я, за те, що подбали, аби медики могли в достойних умовах виконувати свої професійні обов’язки.
Глибоке переконання в тому, що працівники центру первинної медико-санітарної допомоги, які відтепер працюватимуть у чистому і світлому приміщенні, ще більше покращать якість надання медичних послуг жителям району та підвищать рейтинг Кіцманщини в області, висловили в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар та голова районної ради Петро Лумей.
Очільники району також відзначили наполегливу і віддану працю голови Центру ПМСД Мирослава Заліщука, який за короткий час зумів налагодити задля спільної мети роботу з сільськими головами щодо виділення субвенції в медичній галузі. Так вже проведено капітальний ремонт у Стрілецькокутській лікарській амбулаторії, завершені роботи у Давидівському ФАПі, триває капітальний ремонт в Оршівській, Нижньостанівецькій, Драчинецькій амбулаторіях. На черзі — Дубівці, Нові Драчинці, Острий Кілок, де фельдшерсько-акушерські пункти перебувають в передаварійному стані.
Центр обслуговує 69 тис. 396 жителів нашого району. З них — 11 тис. 407 дітей. У структурі центру, в якості відокремлених структурних підрозділів, працюють 17 лікарських амбулаторій та ФАПів.
Янна НИКОЛАЙЧУК.

976

Схожі новини:

У Дубівцях відкрили після капремонту приміщення дитсадка «Малятко»

У Дубівцях відкрили після капремонту приміщення дитсадка «Малятко»

Приємний подарунок напередодні Святого Миколая отримали наймолодші жителі села Дубівці. Тут у п’ятницю, 16 грудня, після капітального ремонту урочисто відкрили
Патронажних медсестер Товариства Червоного Хреста скорочують і на Кіцманщині

Патронажних медсестер Товариства Червоного Хреста скорочують і на Кіцманщині

Своїм листом від 6 жовтня цього року Міністерство охорони здоров’я фактично знищило подальшу роботу патронажної служби Товариства Червоного Хреста. Там
На Кіцманщині щодня до лікарів  звертаються понад 200 хворих на ГРВІ, школи закриті на карантин

На Кіцманщині щодня до лікарів звертаються понад 200 хворих на ГРВІ, школи закриті на карантин

За останні півтора тижня в нашому районі та й в цілому на Буковині складна ситуація із захворюваністю на ГРВІ та пневмонії, значно перевищено епідемічний поріг
Провели нараду з важливих питань реформування медицини Кіцманщини

Провели нараду з важливих питань реформування медицини Кіцманщини

У вівторок, 15 листопада, голова райдержадміністрації Іван Друцул провів робочу нараду з працівниками медичної галузі Кіцманщини. Участь у нараді також взяли
Сьогодні — відкриття Брусницької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Сьогодні — відкриття Брусницької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Сьогодні, 8 листопада 2016 року в с. Брусниця відкрито лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини в оновленому приміщенні.    
Медсестри області взяли участь у міжнародному форумі

Медсестри області взяли участь у міжнародному форумі

Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров'я» та науково-практична конференція за міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров’я»

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ