Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини "Вільне життя"

На Кіцманщині закрито футбольний сезон-2016

08 дек 2016
27 листопада в нашому районі відбулося закриття футбольного сезону. В змаганнях осінньої пульки брали участь 24 команди, які були розділені на 4 групи по селах Іванківці, Ставчани, селищах Неполоківці та Лужани. Переможцями в цих групах стали команди Неполоківців, Лужан, Ставчан та Кіцманя. Після півфінальних ігор, в яких зустрічались пари Кіцмань — Ставчани та Неполоківці — Лужани,  визначились фіналісти змагань — команди Ставчан та Неполоківців, які в смт.Лужани розіграли фінальну пульку.

Переконливу перемогу з рахунком 4:0 здобули неполоківські футболісти, яких готував громадський тренер Віталій Сивачук.