Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини "Вільне життя"

Змагалися баскетболістки

18 ноя 2016

Проведено районні змагання з баскетболу серед команд ЗНЗ І-ІІІ ст. (дівчатка), які входять у залік 72 районної спартакіади школярів у 2016-2017 н.р.

Переможцями змагань стали: І місце — Мамаївський ЗНЗ  І-ІІІ ст. №2, ІІ місце — Лужанський ЗНЗ І-ІІІ ст., ІІІ місце — Кіцманський ЗНЗ І-ІІІ ст.
Команди та учасники, які посіли призові місця, нагороджені кубком та грамотами відділу освіти, молоді та спорту РДА.Команда Мамаївського ЗНЗ №2 18 листопада ц.р. в обласних зональних змаганнях школярів прийматиме переможців Заставнівського, Глибоцького та Герцаївського районів у спортивному залі Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2.