Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

1 червня газеті "Вільне життя" виповнюється 80 років!

31 май 2021
1 червня далекого 1941 року у Кіцмані була заснована районна газета, яка за роки існування кілька разів змінювала назву, територію розповсюдження, але незмінно була літописцем життя людей та населених пунктів.

1 червня газеті "Вільне життя" виповнюється 80 років!

 


Ніде немає такої повної та змістовної історії Кіцманщини, розповідей про події, людей, цілі покоління, як у газетних підшивках за ці десятиліття. І зараз саме від наших читачів залежить, чи продовжуватиметься цей літопис на наступні роки. Адже газети пишуться і друкуються лише тоді, коли їх читають і передплачують. І справа не лише у коштах, без яких, звісно, неможливо видати газету. Але насамперед — у тому, щоб газета була потрібною і цікавою. А це можливо лише взаємодіючи з нашими улюбленими читачами.

На адресу редакції надходять вітання з цієї солідною і відповідальною датою, одне з них — від Чернівецької обласної спілки журналістів.


 Шановні колеги!

Газеті «Вільне життя» виповнюється 80 років. Вік для газети вельми поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з’являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Можна впевнено стверджувати, що газета для мешканців колишнього Кіцманського району – це не лише засіб інформування про перебіг життя в суспільстві, але й справжній літописець його історії. Цей літопис швидкоплинних років творять уже декілька поколінь професійних журналістів і позаштатних дописувачів. Газета однаково цікава як для ветеранів, так і для молодшого покоління читачів.

Багато змін відбулося за роки існування газети. Змінювалися засновники, назва, обсяг, поліграфічне оформлення, тематика, проблематика публікацій… Та незмінно газета завжди була близькою читачеві. Їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, про важливі віхи історичного шляху.

Бажаю всім працівникам редакції міцного здоров’я, миру, родинного тепла, любові, подальших творчих успіхів на благо Буковинського краю та зростання могутності нашої Держави – Україна.

З повагою

Голова Чернівецької обласної організації НСЖУ

Володимир БОБЕР.

З нагоди ювілею газети редакція "Вільного життя" розігрує 80 призів для передплатників.

Ми приготували подарунки для 80 передплатників, які розіграємо 1 липня — коли передплатна кампанія на друге півріччя буде завершена.

Отже, щоб виграти приз, потрібно передплатити "Вільне життя" на 2 півріччя 2021 року, а квитанцію на друге півріччя (або річну, якщо ви передплатили одразу на 12 місяців) сфотографувати і прислати нам на вайбер 068-556-4086, або принести в редакцію. Кожному учаснику буде присвоєно порядковий номер, між якими 1 липня ми проведемо розиграш призів!

 

Ось перелік призів:

 • комплекти постільної білизни — 3 шт.
 • покривала — 4 шт.
 • ковдри — 3 шт.
 • фени — 2 шт.
 • щипці для волосся — 2 шт.
 • парасольки — 5 шт.
 • картини "по номерах” — 4 шт.
 • лампи акумуляторні — 3 шт.
 • "павербанк” для моб. телефону — 1 шт.
 • рамки для фотографій — 3 шт.
 • настільні ігри дитячі — 10 шт.
 • набори для дитячої творчості — 10 шт.
 • сумки господарські — 10 шт.
 • набори канцтоварів (або рушник — на вибір) — 20 шт.

 

Для того, щоб передплати газету "Вільне життя", потрібно вибрати каталоги місцевих видань та Чернівецьку область. Індекс газети — 61545.

Газета "Вільне життя" вже кілька років зареєстрована як обласне видання, тому передплатити її можна не залежно від зміни адмінустрою.

 1. Каталоги місцевих видань
 2. Чернівецька область
 3. Вiльне життя


 

 

35 718

Схожі новини:

Зроби селфі у музеї Кіцманського району та отримай подарунок!

Зроби селфі у музеї Кіцманського району та отримай подарунок!

ФОТОКОНКУРС  Ви знаєте, скільки музеїв та музейних кімнат діє на Кіцманщині? Найвідоміші з них це Кіцманський музей – філіал Чернівецького
Співпраця ОТГ із засобами масової інформації необхідна насамперед громадам

Співпраця ОТГ із засобами масової інформації необхідна насамперед громадам

З активним впровадженням реформи децентралізації зросла необхідність говорити на теми співпраці новостворених громад із засобами масової інформації, адже не
Щоб не хворіти на пенсії, треба більше рухатись і менше їсти

Щоб не хворіти на пенсії, треба більше рухатись і менше їсти

 У цьому глибоко переконаний житель м.Кіцмань Анатолій Степанович Кардінал, якому цієї літньої пори виповнюється 70 років. «Вільне життя» вже
Вітаємо з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

Шановні читачі, дорогі друзі! Щиро вітаємо вас із прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб Бог дарував здоров’я, добру долю, щастя всім і
Вибіркові кримінальні провадження: посадовцям — усе, журналістам — дулю

Вибіркові кримінальні провадження: посадовцям — усе, журналістам — дулю

  В Чернівецькій області спостерігається тривожна тенденція щодо захисту прав журналістів. Коли журналіст чи журналістка пишуть заяву до поліції про
У Чернівецькій області на вільне робоче місце претендує шестеро буковинців

У Чернівецькій області на вільне робоче місце претендує шестеро буковинців

 На 1 квітня 2017 року на Буковині налічувалося 1,3 тис. вакансій, що в 1,2 рази більше, аніж минулого року.  Найбільша робітників потребують
Курс вдобавок цены могут быть неточными.. С КАСКО даже если Вы виноваты в ДТП, рискуете только депозитом. Ведь, что выше — до того времени компенсирует страховая. Вообще, весь течение проходит неумеренно гладко как и удобно для туриста. Всё отлажено до мелочей. Прокатчики заинтересованы в положительных отзывах и рекомендациях. Происходит это за примером далеко ходить не надо. После бронирования авто Вы получаете ваучер, где склифосовский номер телефона (чаще даже два). Машину подгонят повсечастно парковку бесцеремонно перед аэропортом, а прокатчик встретит Вас у выхода из терминала. Установите пора возврата всегда — тогда вы заплатите только за дней, а не . Можно ли съездить на арендованной машине в Хорватию, Албанию или Боснию равным образом Герцеговину? Мы обычно арендуем машины в местных прокатных компаниях. Вот что требуют они: Не претендую в любой момент звание автомобильного эксперта. Но на выдержку до чего неплохо знаю Черногорию как и леодр по ней поездил в любой момент разных авто, могу высказать свое субъективное мнение: КАСКО всегда годится в комплекте с ОСАГО. когда ДТП произойдет не по Вашей вине также нашел установленный автор, то страховая компенсирует все. В этот деликатность нужны и профилактические мероприятия, нужно быть более чем аккуратным, внимательным к собственному здоровью. Не рисковать здоровьем понапрасну, не бегать куда-то, не заключать в себе браваду, что, мол, я молодой равным образом все у меня пройдет, есть смысл быстрее бежать на работу. Ни в коем случае нельзя этого навевать. Нужен длительный такт, чтобы восстановиться», - резюмировала она. Есть в Черногории буквально несколько правил, которые отличаются насквозь наших. Вот они: Почему при получении автомобиля мне игра стоит свеч подписывать договор аренды? При осмотре автомобиля советую снять видео, чтобы отметить все вмятины вдобавок царапины. Это очень жирно хорошо защищает в случае спорных ситуаций. Да равным образом для собственного спокойствия нужная штука. Что ни говори начинается с бронирования Единственный состояние оставить отзыв — это совершить бронирование. Механика или автомат? Берите к чему привыкли. Мы обычно ездили в свой черед перманентно механике также всегда автомате.

Интернет-портал «PRO Трейдинг» бесплатно предоставляет обучающие материалы на тему трейдинга. Изучая полезные статьи, пользователи знакомятся с основами торговли, учатся анализировать, повышают свой уровень, чтобы в дальнейшем успешно заниматься трейдингом и получать прибыль. На сайте https://pro-traiding.ru/ (технический индикатор скользящее среднее ) представлены обучающие статьи и видео, где подробно разбираются многие интересные темы – от азов до продвинутого уровня. Портал будет полезен как новичкам, так и опытным трейдерам, желающим получить новые знания. Обучающие материалы представлены на сайте в отдельных категориях. Пользователей интересуют следующие темы: - рынок Форекс, и как с ним работать; - трейдинг-руководство для новичков; - о брокерах простыми словами; - обзоры торговых терминалов. На главной странице размещаются самые актуальные статьи и последние поступления. Здесь же представлены энциклопедия трейдера с важными терминами, обзоры популярных сервисов и криптовалютных бирж. Информация подается простым и понятным языком, поэтому новичку будет несложно разобраться в интересующей теме. Перечень материалов и полезных статей на сайте постоянно пополняется, здесь публикуются самые актуальные анализы и экспертные обзоры. Воспользовавшись рекомендациями ведущих трейдеров, вы научитесь самостоятельно анализировать рынок, выбирать надежных брокеров, использовать проверенные индикаторы торговли. Обсуждать материалы с единомышленниками, делиться своими достижениями и получать советы можно в социальных сетях и мессенджерах. Полезные обучающие видео «PRO Трейдинг» также регулярно появляются на YouTube-канале. Предлагаемая информация доступна бесплатно и без регистрации всем желающим. Чтобы не пропустить ничего важного, добавляйте сайт в закладки.

Суперлото — лотерейный супермаркет: билеты государственных лотерей онлайн — Спортлото, Суперлото и другие российские лотереи на официальном сайте Получить билет ЗАКАЗТЬ ПРОГОНЫ МОЖНО ЧЕРЕЗ ТЕЛЕГРАММ @nikolos1106 ЗАКАЗТЬ РАЗГАДКУ КАПЧИ МОЖНО ЧЕРЕЗ ТЕЛЕГРАММ @nikolos1106 ЗАКАЗТЬ ПРОКСИ IPV6 ПОД XEVIL КАЖДОЕ СОЕДИНЕНИЕ НОВЫЙ IP ЧЕРЕЗ ТЕЛЕГРАММ @nikolos1106

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
ТЕГИ
Погода


ВХІД НА САЙТ