Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Впродовж останніх трьох років на Кіцманщині реалізовано більше проектів, ніж за попередні роки

11 дек 2018

10 грудня відбулося засідання Ради регіонального розвитку при райдержадміністрації за участі заступника голови облдержадміністрації Мирослава Заячука, т.в.о.голови райдержадміністрації Юрія Косара, голови районної ради Петра Лумея, керівників структурних підрозділів РДА, предстаників громад району. На засіданні проаналізували досягнення району в різних галузях за три останні роки та перспективи його розвитку на 2019-2021 роки.

 

Впродовж останніх трьох років на Кіцманщині реалізовано більше проектів, ніж за попередні роки

 


 


Зокрема, впродовж 2017-2018 років в районі реалізовувався проект «Капітальний ремонт відділень Кіцманської центральної районної лікарні». Відколи відкрито районну лікарню, не здійснювався ремонт її відділень. Лише з 2015 року її приміщення почали оновлюватись. Спочатку здійснено ремонт дитячого відділення, у 2017 році – відремонтовано хірургічне відділення та харчоблок. Цьогоріч проведено капітальний ремонт відділення медицини невідкладних станів ЦРЛ. Тут було замінено вікна на металопластикові – енергозберігаючі.

Впродовж останніх трьох років на Кіцманщині реалізовано більше проектів, ніж за попередні роки

 

 На Раді регіонального розвитку Кіцманщини представлено успіхи Кіцманського району і в галузі освіти.

З метою розширення оздоровчої інфраструктури Кіцманського району, безпечного та здорового розвитку школярів на Кіцманщині зроблено:

- торік проведено капітальний ремонт спортивного залу у Драчинецькому ЗНЗ І-ІІ ст., де повністю замінено електромережу з встановленням 16 прожекторів та системи опалення, замінено вінка та двері на металопластикові, спортзалі єлинйи в районі обладнаний спеціальним спортивним лінолеумом (сучасне європейське покриття підлоги);

- відремонтовано спортивний майданчик Реваківського ЗНЗ I-III ступенів;

- впродовж 2017-2018 років в Шипинецькому ЗНЗ І-ІІІ ступенів капітально відремонтовано басейну, нині триває ремонт роздягалень приміщення.

Разом з тим, у 2017 році за кошти ДФРР вдалось замінити покрівлю будівлі школи Киселівського ЗНЗ І-ІІІ ступенів, будівлі школи без змін зовнішньої конфігурації Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ступенів, реконструювати будівлі ДНЗ «Колосок» в с. Ошихліби (замінено вікна та двері на енергозберігаючі, здійснено сантехнічні роботи, водо-, теплопостачання, електроосвітлення, зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи).

Разом з тим, в районі діють 2 два опорних навчальних заклади: Драчинецький опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з філією - Новодрачинецький ЗЗСО І ступеня та Киселівський опорний загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Кіцманського району Чернівецької області з філією - Борівецький ЗНЗ І-ІІ ступенів.

Цьогоріч відкрито Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр, котрий надаватиме послуги 1800 дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) у Кіцманському районі, Кіцманській та Мамаївській ОТГ.

«За три роки в Кіцманському районі реконструйовано, збудовано та відремонтовано більше аніж будь-коли раніше», - сказав т.в.о. голови Кіцманської РДА Юрій Косар.

 

 У своєму виступі під час засідання Ради регіонального розвитку при Кіцманській райдержадміністрації заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Заячук наголосив - " Головою Ради регіонального розвитку – Президентом України поставлене завдання стимулювати громади до визначення нагальних пріоритетів, створення амбітних і ґрунтовних дорожніх мап розвитку. Наявність таких перспективних планів, із затвердженими громадою проектами і механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи територій. "

Кожна територія повинна визначити свої конкурентні переваги і пріоритети, на основі яких на дорожніх регіональних мапах з’являться пріоритетні об’єкти – маркери розвитку. Це можуть бути індустріальні парки, потужності альтернативної енергетики, елеватори, аеропорти, перинатальні центри, дороги та багато іншого. Президент наголосив, що він гарантує – держава знайде можливість співфінансувати багато із цих проектів.Завдання для районів - розробити плани перспективного розвитку своїх територій на 2019-2021 роки та обговорити їх у своїх громадах. В ході обговорень на місцях повною мірою будуть враховані інтереси дітей, молоді, людей із обмеженими можливостями. Ми маємо разом, не зволікаючи, пройти шлях від корегування планів, до їх обговорення та прийняття громадами - зазначив Мирослав Дмитрович.

 


 


1 030

Схожі новини:

На Кіцманщині ремонтують школи та районну лікарню

На Кіцманщині ремонтують школи та районну лікарню

 16 жовтня відбулася робоча зустріч т.в.о. голови райдержадміністрації Юрія Косара, начальника управління капітального будівництва Чернівецької
Відкрито оновлене приміщення хірургічного відділення Кіцманської ЦРЛ  після капітального ремонту

Відкрито оновлене приміщення хірургічного відділення Кіцманської ЦРЛ після капітального ремонту

Сьогодні, 15 червня, відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення хірургічного відділення КУ "Кіцманська центральна районна  лікарня".
Розпочатий у 2017 році ремонт Кіцманської ЦРЛ продовжується

Розпочатий у 2017 році ремонт Кіцманської ЦРЛ продовжується

Ремонт приміщень «Кіцманської ЦРЛ» за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та при співфінансуванні місцевих бюджетів, запланований на
Завершено ремонт харчоблоку Кіцманської ЦРЛ, на черзі — хірургічне відділення

Завершено ремонт харчоблоку Кіцманської ЦРЛ, на черзі — хірургічне відділення

Як і планувалося, в цьому році завершено капітальний ремонт приміщення харчоблоку Кіцманської ЦРЛ. Сьогодні, 26 грудня, оглянути будівлю після рекорнтрукції та
Завершується капітальний ремонт Мамаївської амбулаторії

Завершується капітальний ремонт Мамаївської амбулаторії

 Увага до закладів охорони здоров’я, особливо на селі, це перша ознака турботи про населення, про громаду, про дітей, матерів, людей похилого віку, про
Майже 10 мільйонів гривень виділено на інфраструктурні заклади Кіцманщини

Майже 10 мільйонів гривень виділено на інфраструктурні заклади Кіцманщини

Про це повідомив народний депутат України Іван РИБАК: "Я щиро вдячний усім, хто долучився до сприяння у забезпеченні фінансування важливих інфраструктурних

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ