Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Нові перемоги в армреслінгу

14 мар 2018

3 березеня в м.Кременець Тернопільської області відбувся всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого тренера України А.Ф.Пушкара з армреслінгу серед юнаків та юніорів. Головним суддею якого був син тренера А.Пушкар – 14-ти разовий чемпіон світу, 16-ти разовий чемпіон Європи, 8-ми разовий абсолютний чемпіон світу з армреслінгу.

Кіцманський район представляла команда тренажерного залу «MaximuS» з с.Берегомет у складі: Максима Заремського, Ігора Тодорюка, Станіслава Статніка, Владислава Храпка, Станіслава Федоряк. Фото 1.

Найкращий результат здобув чемпіон світу з армреслінгу 2016 року Ігор Тодорюк, який завоював дві медалі та став першим на ліву та праву руку у ваговій категорії 65 кг. Інші учасники покращили свої результати та здобули новий досвід. Фото 2.

«В Ігора серце та душа чемпіона. Вірю та бажаю нових життєвих та спортивних здобутків, адже він робить все для того, щоб покращувати себе та ставати кращим як в залі на тренуваннях та к і поза ним! Допомагає іншим учасникам нашої команди та передає набутий досвід», — каже тренер спортсмена Максим Заремський.