Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Чернівецька митниця ДФС: південно-західні ворота країни підготовлено до безвізу

09 июн 2017
Для забезпечення максимально комфортних умов для подорожуючих у перші дні дії безвізового режиму Фіскальна служба України реалізує інформаційнукампанію по роз`ясненню громадянам правил перетину державного кордону.

Чернівецька митниця ДФС: південно-західні ворота країни підготовлено до безвізу

 

Пам’ятки та брошури для подорожуючих за кордон в рамках дії безвізового режиму з країнами ЄСде подорожуючі можуть ознайомитися з основнимивимогами законодавства, розміщено на веб-порталі територіальні органи ДФС у Чернівецькій області за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/299131.html та на інформаційних стендах у пунктах пропуску.

У режимі on-line працює сервіс «Кордон» http://kordon.sfs.gov.ua/, за допомогою якого громадяни матимуть можливість перевіряти завантаженість пунктів пропуску і таким чином, планувати оптимальний маршрут та розрахувати час на перетин кордону.

Довідка:

Протяжність державного кордону зони діяльності Чернівецької митниці ДФС 373 кілометра (170 км— з Молдовою, 203 км — з Румунією). В зоні діяльності митниці знаходяться 3 митні пости: «Вадул-Сірет», «Чернівці», «Кельменці».


3 099

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ