Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Велосипедисти на фініші сезону

21 окт 2016

У Новоселицькому районі минулих вихідних проводився перший відкритий чемпіонат Новоселицького районного ФОК «Колос» з велоспорту. В цих змаганнях узяв участь багаторазовий чемпіон та призер міжнародних та всеукраїнських змагань, наш земляк кіцманчанин Михайло Крамар.

В індивідуальній гонці на спринтерській дистанції 4,3 км з результатом 14.20 хв. він зайняв друге місце.

Всі учасники змагань були задоволені та вдячні директору турбази «Сонячна долина» за підготовлену велотрасу, яка має 80 процентів підйомів, та за теплий прийом.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.

Наталя КУДЕЛЬНИЦЬКА,

голова районної організації

ВФСТ «Колос».

Схожі новини:

Loading...
Змагалися ветерани

В м.Мукачево 18 вересня проводився наймасштабніший на Закарпатті Перший міжнародний турнір з велоспорту  на шосе «Grand Prix Mukachevo 2016».
Чемпіонат України

В м.Біла Церква Київської області з 9 по 12 червня проводився ХІХ Чемпіонат України з велоспорту серед  різних вікових груп. Наш земляк Мірча Крамар став
Змагання ветеранів

7 березня відбулася першість України з легкої атлетики серед ветеранів у закритому манежі на Лісовій в м.Києві. У цих змаганнях брав участь наш земляк Танасій
Михайло Крамар — в числі переможців

Напередодні Чемпіонату України в Чернівцях проводились обласні змагання з велоспорту. В груповій гонці на  50 км Михайло Крамар із Кіцманя зайняв ІІІ
Переможці ювілейного Всеукраїнського турніру

Минулих вихідних у м.Запоріжжя проводився ХХ Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений Герою соцпраці В.Омельченку. Серед 250 учасників було і троє
Срібні призери  України

Срібні призери України

Під Києвом в районі Пуща-Водиця відбувся Чемпіонат України із рогейну — спортивне орієнтування 12 годин. До складу збірної команди області було включено і