Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Чемпіонат України

17 июн 2016

В м.Біла Церква Київської області з 9 по 12 червня проводився ХІХ Чемпіонат України з велоспорту серед  різних вікових груп. Наш земляк Мірча Крамар став переможцем серед ветеранів у гонці в гору на дистанції 1,2 км. Другі місця зайняв  у парній гонці на дистанції 15 км та в груповій гонці на дистанції 37 км, а в індивідуальній гонці на дистанції 20 км посів третє місце. Його нагороджено грамотами Міністерства молоді та спорту, медалями та призами.

Наталя КУДЕЛЬНИЦЬКА,
голова районної організації
ВФСТ «Колос».

Схожі новини:

Loading...
Велосипедисти на фініші сезону

У Новоселицькому районі минулих вихідних проводився перший відкритий чемпіонат Новоселицького районного ФОК «Колос» з велоспорту. В цих змаганнях
Михайло Крамар — серед призерів

У перші вихідні жовтня щорічно на Буковині проводиться Меморіал пам’яті майстра спору Івана Бандурського, якого поважали і любили велосипедисти. На ці
Змагалися ветерани

В м.Мукачево 18 вересня проводився наймасштабніший на Закарпатті Перший міжнародний турнір з велоспорту  на шосе «Grand Prix Mukachevo 2016».
Кіцманець М.Крамар — срібний призер Кубка Буковини

23-26 липня 2015 року в м.Чернівцях проводився відкритий Кубок Буковини з велоспорту, в якому брали участь спортсмени із 15 областей України. Змагання
Михайло Крамар — в числі переможців

Напередодні Чемпіонату України в Чернівцях проводились обласні змагання з велоспорту. В груповій гонці на  50 км Михайло Крамар із Кіцманя зайняв ІІІ
Михайло Крамар знову відзначився

У місті Біла Церква на Київщині 12-16 червня 2013 року проходили фінальні змагання з велоспорту за програмою V літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту,