Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Привезли золото і срібло з чемпіонатів України

06 июн 2016

З 19 по 22 травня у м.Броварах Київської області проходили два відкриті чемпіонати України з кікбоксингу WAKO: серед ДЮСШ та спортивних клубів і серед студентів вищих навчальних закладів. Змагання були видовищними і масштабними, адже участь у них взяли близько 800 спортсменів.
Кіцманщину на цих чемпіонатах представляли дев’ятеро вихованців спортивного клубу села Южинець. Завдяки наполегливим тренуванням, порадам і мудрим настановам тренера та підтримці батьків наші земляки регулярно здобувають першість не тільки на регіональних змаганнях, але й на професійному ринзі.

Про це вже неодноразово повідомлялось у «Вільному житті». Тож і цього разу, як завжди, юнаки потішили тренера неабиякими успіхами: п’ятеро з них здобули перемогу, ще троє посіли другі місця.
Всі кікбоксери провели по два поєдинки. В результаті двобоїв на чемпіонаті України серед студентів в розділі лоу-кік переміг кандидат у майстри спорту Ілля Мироник (вагова категорія 63,5 кг). Провівши два бої, він здобув дві дострокові перемоги.
На чемпіонаті України серед вихованців ДЮСШ та спортивних клубів представники нашого району теж продемонстрували прекрасні результати. У розділі фул-контакт перемогу на ринзі, а отже і звання чемпіонів України з кікбоксингу здобули брати Андрій та Сергій Руснаки (30 і 32 кг відповідно), Ярослав Лікар (34 кг) і Микола Піцик (36 кг). До речі, у першому поєдинку Сергій Руснак переміг суперника, котрому його брат Андрій минулоріч програв у фінальному двобої за звання чемпіона України. Тож це протистояння було по-справжньому напруженим і принциповим.
Срібло чемпіонату України додому привезли Едуард Мельничук (36 кг), який у фіналі роздільним рішенням суддів (2:1) поступився спортсмену із Херсона, а також Олександр Косован (46 кг) і Тарас Гнатчук (71 кг). Змагалися в розділі лоу-кік.
Тренер кікбоксерів Сергій Хрептун додає, що Андрій і Сергій Руснаки та Ілля Мироник виступали за МСК «Кіцмань», і висловлює щиру вдячність кіцманському міському голові Сергію Булезі, меценатам Юрію Федорюку та Ярославу Петрунику. за підтримку і розвиток кікбоксингу в районі.