Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Санітарна очистка району добігає кінця

25 апр 2016

Санітарна очистка району добігає кінця

Минулого четверга вкотре колективи бюджетних установ, підприємств та організацій району пожертвували своїм робочим часом, щоб покращити благоустрій на Кіцманщині і подати приклад іншим, як зробити наше довкілля чистим та прибраним. Посприяла цьому і погода, адже день видався теплим і сонячним.

Так уздовж дороги М-19 у напрямку Кіцмань-Кліводин до самої межі району, що у Яблунівці, трудилися колективи Кіцманського РЕМ та УЕГГ, районного відділу управління ДСНС, ВПЗ “Укр-пошта”, райспоживспілки, відділу Держземагентства, управлінь Держсанепідемслужби та ветмедицини, Кіцманської ОДПІ, казначейства, управління Пенсійного фонду в районі, фінансового управління, Кіцманської автошколи ТСОУ, а також працівники районної ради та апарату і відділів РДА. Колектив Суховерхівської сільської ради працював на ділянці дороги до АЗС «Захід», Кліводинської — до естакади.

Санітарна очистка району добігає кінця

На відрізку дороги Кіцмань-Валява розчищали узбіччя працівники Буковинаплемсервісу, управління праці та соціального захисту населення РДА, територіального центру з обслуговування громадян та волонтери Кіцманського районного волонтерського центру з надання допомоги Українській армії.
Обабіч дорожньої смуги Кіцмань-Мамаївці прибирали медичні працівники Кіцманської ЦРЛ, районного центру первинної медико-санітарної допомоги, колектив Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ. А в середу, 20 квітня, спільними зусиллями впорядкували територію Кіцманського міського парку.

Санітарна очистка району добігає кінця

 

Санітарна очистка району добігає кінця

Протягом трьох загальнорайонних толок також сумлінно трудилися колективи Кіцманського відділу національної поліції, прокуратури, Фондів соціального страхування від нещасних випадків та по втраті працездатності, облрибгоспу.

Санітарна очистка району добігає кінця

«Ми залучаємо до весняного місячника благоустрою працівників бюджетних установ, щоб показати громадськості, як важливо зберігати чистоту довкілля у нашому краї в цілому і у себе в районі зокрема, — наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Косар, який координує хід весняної толоки. — Досвід попередніх років показує, що там, де роботи з впорядкування проводяться одним і тим же колективом щороку, — сміття і порослі стає дедалі менше. Тож хочу подякувати працівникам та керівникам тих установ та організацій, які долучилися до Всеукраїнської акції санітарної очистки. Вагому допомогу під час місячника благоустрою надали Чернівецькі МЕМ, які виділили найбільше механізмів для рубки порослі та косіння, особливо слід відзначити їхню лінійну бригаду. Бригади Чернівецьких МЕМ, філії райавтодору, ДРП №3, Кіцманського ВУЖКГ також неодноразово надавали малу механізацію та трактори для вивезення сміття. ПАТ «АТП-17739» забезпечило підвіз колективів на ділянки. Активну участь у толоках взяли колективи Кіцманського РЕМ та ДП «Кіцманський ліс АПК», які спрямовували своїх працівників з бензопилами та мотокосами на допомогу усім колективам.
Значний внесок у санітарну очистку району внесли і місцеві ради, які силами територіальних громад та місцевих установ впорядковували під’їзні автошляхи. Найкраще впоралися з цим Неполоківецька та Лужанська селищні, Шипинецька, Оршівська, Мамаївська, Берегометська, Брусницька сільські ради. Відповідально поставилися до Всеукраїнської акції і Глиницька, Дубівецька, Валявська, Кліводинська, Нижньо- і Верхньостанівецька сільські ради зі своїми керівниками та Суховерхівська с/р (секретар Я.П.Раковіца).
Прикро, що не відгукнулися на заклик взяти участь в місячнику благоустрою районний центр зайнятості (кер.О.Гордійчук) та відділ виконавчої служби райуправління юстиції (кер.М.Самокіщук)», — зазначив Юрій Дмитрович.
За підсумками місячника санітарної очистки та благоустрою 5 травня відбудеться об’їзд району з метою аналізу проведеної роботи. Тож місцевим радам, де не завершено благоустрій та впорядкування території, ще є час це зробити.

Янна НИКОЛАЙЧУК.
Фото автора.


Схожі новини:

Прибирання триває

Прибирання триває

У нашому районі продов-жуються заходи із санітарної очистки та прибирання населених пунктів у рамках весняного місячника благоустрою. Минулого тижня участь
Перші результати місячника благоустрою

Перші результати місячника благоустрою

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації №108-р від 13.03.2015 “Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької
Впорядкували узбіччя

Впорядкували узбіччя

Традиційно у квітні-травні в Украї-ні проходить всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із
Розпочалася акція з благоустрою

Розпочалася акція з благоустрою

Учора в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» жителі Кіцманського району, колективи бюджетних, громадських установ та організацій,
Мелодії любові і добра

Мелодії любові і добра

Кіцманським територіальним центром управління праці і соціального захисту населення РДА обслуговуються 1420 інвалідів. Силами соціальних працівників цій
Голодомор — незагоєна рана

Голодомор — незагоєна рана

22 листопада в Кіцманському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся вечір-реквієм «Свічу скорботи не

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ