Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Южинецькі кікбоксери виступили на чемпіонаті України

15 апр 2016

7-10 квітня у м.Бровари Київської області проходив чемпіонат України з кікбоксингу, на якому обирали найкращих та найсильніших спортсменів з-поміж юнаків та юніорів.
Участь у ньому поряд з 1030 кікбоксерами взяли і представники Кіцманщини, вихованці спортивного клубу «Панчер» с.Южинець під керівництвом тренера Сергія Хрептуна.
Змагання тривали протягом трьох днів і подарували нашим юним спортсменам чимало вражень та емоцій, адже вони побували на найпрестижнішому і масовому турнірі України для юнаків та юніорів у розділі жорстких поєдинків.

На цих змаганнях Едуард Мельничук підтвердив свій титул чемпіона у фул-контакті, який здобув минулого року. А тепер він став чемпіоном у ще більш жорсткому розділі лоу-кік у ваговій категорії 36 кг. Перше місце здобув також Ярослав Лікар у фул-контакті. Бронзову нагороду виборов Олександр Косован у ваговій категорії +48. Достойно показали себе брати Сергій та Андрій Руснаки, Микола Піцик та чернівчанин Максим Данилюк, який посів третє місце у своїй ваговій категорії.
Южинецькі кікбоксери та  їх тренер щиро вдячні кіцманському міському голові Сергію Булезі, який посприяв участі спортсменів у чемпіонаті України і підтримує розвиток кікбоксингу в районі.
7-8 травня спортивний клуб «Панчер» готується зустрічати в Кіцмані турнір з кікбоксингу, приурочений до Дня Перемоги.