Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Захист Батьківщини — на професійний рівень

22 янв 2016
У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір — від мрій та фантазій до визначення місця у подальшому житті. Саме такою можливістю є захист Батьківщини на професійному рівні.
Кіцманський ОРВК продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом до усіх видів Збройних Сил України, військову службу у військовому резерві.На військову службу за контрактом приймаються громадяни України віком від 18 до 60 років, у тому числі призовного віку, які не проходили строкову військову службу і мають освіту, що не нижча за базову середню.
В законодавстві України пройшов ряд суттєвих змін щодо покращення пільг та соціальних гарантій військовослужбовців за контрактом. Так, з 1.01.2016 року грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом складає від 7000 грн.; у разі виконання бойових завдань — додаткові виплати; можливість отримання грошової допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових проблем; при переїзді до нового місця служби виплачується грошова допомога; вчасна виплата витрат на відрядження (добові, проживання, дорога); збільшення заробітної плати відповідно до змін у кар’єрі (посади, вислуги років, військового звання).
Органами влади розглядається можливість виплати грошової компенсації за піднайом (оренду) житла (для офіцерів вже існує).
Серед пільг — безкоштовне медичне обслуговування та пільгове санаторно-курортне лікування; забезпечення речовим майном на період служби; надання можливості проживати в гуртожитку або службовому чи постійному житлі (після підписання другого контракту).
У військовослужбовців-контрактників — безкоштовний гарячий обід (або грошова компенсація), триразове харчування під час виконання бойових завдань чи обов’язків у добовому наряді; гарантовані щорічні відпустки, а також додаткові відпустки (соціальні, творчі, оздоровчі, для навчання); регламентований (нормований) робочий тиждень з двома вихідними днями.
Період військової служби зараховується до загального і безперервного трудового стажу та стажу державної служби. Також під час проходження військової служби є можливість навчатися (заочно): безкоштовно у вищих військових чи цивільних вищих навчальних закладах (зі збереженням грошового забезпечення та наданням додаткової відпустки). Бажаючі можуть брати участь у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва. У військових — значно вищий, ніж у цивільному секторі, розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, а не при досягненні пенсійного віку.
Для найбільш патріотично налаштованих громадян, які бездоганно зарекомендували себе під час військової служби за контрактом, є можливість здобуття первинного офіцерського звання після проходження відповідних курсів.
Для пільгових пенсіонерів (під час особливого періоду) при прийнятті на військову службу за контрактом виплата пенсій не припиняється.
Військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога у таких розмірах: особам рядового складу — вісім мінімальних заробітних плат; сержантського та старшинського складу — дев’ять мінімальних заробітних плат; офіцерського складу — десять мінімальних заробітних плат.
За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою: Кіцманський об’єднаний районний військовий комісаріат, м.Кіцмань, вул.Сковороди, 15, контактні телефони: 2-16-33, 2-13-05.
Василь МАСЬОВСЬКИЙ,
військовий комісар
Кіцманського об'єднаного районного
військового комісаріату,
підполковник.

Схожі новини:

Військова служба за контрактом — робота для справжніх чоловіків!

Військова служба за контрактом — робота для справжніх чоловіків!

Військова служба за контрактом — це особливий вид державної служби, яку проходять громадяни у Збройних Силах України, які в добровільному порядку
Курс — на контрактну боєздатну армію

Курс — на контрактну боєздатну армію

Нині основні зусилля вищого військового керівництва держави в сфері оборони спрямовані на створення компактних, технологічно сучасних та професійних Збройних
Армія чекає

Армія чекає

Запрошуємо на військову службу за контрактом. У нас ти станеш сильним, витривалим, мужнім, зустрінеш вірних друзів та отримаєш гідну професію на все життя.
Військова служба за контрактом

Військова служба за контрактом

У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір – мирне небо над головою чи покора агресору. Кіцманський об’єднаний
Військова служба за контрактом

Військова служба за контрактом

У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір — мирне небо над головою чи  покора агресору. Кіцманський об’єднаний
Військова служба за контрактом

Військова служба за контрактом

У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір – мирне небо над головою чи покора агресору. Кіцманський ОРВК проводить відбір

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ