Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Підсумок виконання Програми розбудови дорожньої мережі Кіцманського району на 2007–2015 роки

11 янв 2016

Підсумок виконання Програми розбудови дорожньої мережі Кіцманського району на 2007–2015 роки

Програма розбудови дорожньої мережі Кіцманського району на 2007-2015 роки (далі – Програма) розроблена та затверджена рішенням VII сесії V скликання від 12.01.2007 р. №96-07/07.
Мережа доріг загального користування Кіцманського району складає 247,2 км, з яких: державного значення – 144,5 км, місцевого значення – 102,7 км, а також вулиць населених пунктів, які перебувають у комунальній власності місцевих рад – 794,3 км.
Всі автомобільні дороги району знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.
Ремонт та експлуатаційне утримання доріг загального користування здійснюється за рахунок бюджетних коштів, які розподіляються Укравтодором відповідно до значення та протяжності доріг в межах району.

Підсумок виконання Програми розбудови дорожньої мережі Кіцманського району на 2007–2015 роки

У поточному році ремонт та експлуатаційне утримання вулиць та доріг виконувалися за рахунок різних джерел, а саме: коштів Укравтодору, коштів обласного та місцевих бюджетів, а також позабюд-жетних джерел фінансування.
Слід відзначити, що спільними зусиллями керівництва обласної, районної державних адміністрацій, голів місцевих рад, керівників товариств та територіальних громад у районі проведено немалий обсяг ремонтних робіт.
Зокрема, придбані за позабюджетні кошти паливно-мастильні матеріали дали змогу забезпечити транспортну доставку асфальтної суміші із заводів області на дороги району та повноцінно відновити роботу дорожніх організацій.
За 2015 рік дорожніми організаціями за рахунок коштів Служби автомобільних доріг виконано робіт із експлуатаційного утримання доріг загального користування на суму 2501,9 тис. грн., що становить 26,6% до суми, передбаченої Програмою на поточний рік. За ці кошти відремонтовано 6,48 тис. м2 дорожнього покриття, для чого використано 934 тонни асфальтної суміші, з яких 5,29 тис. м2 ямковості ліквідовано на дорогах державного значення та 1,2 тис. м2 – на дорогах загального користування місцевого значення.
Проведено капітальний ремонт асфальтного покриття автомобільних мостів у с.Зеленів та с. Глиниця.
Всього залучено на ремонт доріг близько 540 тис. грн. із різних позабюджетних джерел.
Окрім ремонтних робіт, проведено укріплення узбіч доріг протяжністю 5 км та замінено і додатково встановлено 50 дорожніх знаків.
Також за рахунок коштів Укравтодору в районі проведено ремонт двох головних шляхів, а саме: відремонтовано автодорогу М-19 «Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече» (ділянка дороги від с.Мамаївці до м.Заліщики), де за сучасними технологіями, струменевим методом, ліквідовано ямковість за допомогою спеціалізованих машин «Madpatcher» (МЕДПАЧЕР). Замовником та розпорядником коштів виступила Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області. Всього витрачено на ремонт цієї дороги 2,88 млн. грн.
В рамках проекту по ремонту шляхів Єврокарпатського регіону в районі тривають роботи із реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига», де на сьогоднішній день влаштовано нове асфальтне покриття на ділянці дороги від м.Снятин до с.Мамаївці. Вартість ремонтних робіт на території району становить 62,3 млн. грн.
За рахунок коштів обласного дорожнього фонду в 2015 році виділено асигнування в розмірі 1,7 млн. грн., з яких 498 тис. грн. — на капітальний ремонт та 1,208 млн. грн. – на поточний.
Розпорядником коштів з виконання ремонтних робіт на об’єктах виступало управління капітального будівництва облдержадміністрації.
За рахунок цих коштів відремонтовано 26 вулиць в 19 населених пунктах району загальною протяжністю 25,3 км.
За кошти місцевих рад на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, місцевими радами профінансовано понад 2 млн. грн., на сьогодні залишки на рахунках дорожніх фондів становлять 400,9 тис. грн.

Родіон ЛИСАК,
завідувач сектору
з питань житлово-комунального господарства
райдержадміністрації.


Схожі новини:

На трасі М-19 у Мамаївцях знову затори через ремонт дороги

На трасі М-19 у Мамаївцях знову затори через ремонт дороги

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху нашого краю бути максимально пильними та уважними на автошляхах
Ремонт та прибирання тривають

Ремонт та прибирання тривають

Із настанням сприятливих погодних умов в районі розпочато ремонтні роботи на основних автомобільних дорогах. Зокрема, за результатами наради, яка відбулася
На дорогах Кіцманщини тривають ремонтні роботи

На дорогах Кіцманщини тривають ремонтні роботи

Стан доріг є одним із важливих та  найбільш обговорюваних питань у суспільстві. І не лише тому, що дороги — це "товар", який так чи інакше
У районі триває ремонт доріг

У районі триває ремонт доріг

Кожного року актуальною, часто обговорюваною і болючою для громадськості залишається тема стану доріг. Серед основних причин поганих доріг в Україні
У районі триває ремонт доріг

У районі триває ремонт доріг

Цьогорічна осіння погода сприяє виконанню ремонтних робіт на автомобільних дорогах. Як зазначалось у газеті «Вільне життя» від 11.10.2013,
У районі триває ремонт доріг

У районі триває ремонт доріг

Однак значна частина автошляхів залишається в незадовільному стані За розпорядженням голови райдержадміністрації (від 22.03.2013 р., № 74) навесні, 6 місяців

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ