Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Ювілейне свято «Веселкової» родини

23 ноя 2015
Минулого четверга Кіцманський дошкільний навчальний заклад «Веселка» відзначив 50-літній ювілей з дня свого заснування
Ювілейне свято «Веселкової» родини
Скільки посмішок гомінких малят, скільки тупітливих ніжок, скільки святкових заходів і занять бачив садок «Веселка» за п’ятдесят років свого функціонування! Як часто тут народжувалися перші слова, перша дружба, перша щира і невинна прихильність. За плечима цього дошкільного навчального закладу 49 випусків вихованців, та як і колись, так і зараз, вони згадують про час перебування тут з любов’ю та теплотою, наче про другу домівку. Тисячі малюків покинули тепле гніздо, щоб знову повернутись сюди, але вже батьками, дідусями, бабусями або працівниками. Тож у день ювілею у актовому залі зібралися нинішні трудовий та педагогічний колективи, ветерани педагогічної праці, гості та батьки, щоб привітати садочок з особливим святом.
Ювілейне свято «Веселкової» родини

Найщиріші вітання адресували «Веселковій» родині в.о.заступника голови районної державної адміністрації Галина Мельничук, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Олена Савчук, завідувач райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Галина Артименко, завіду-вач сектору дошкільної, шкільної, позашкільної освіти Оксана Антимійчук, методист райметодкабінету з дошкільного виховання Валентина Твердохліб.
Ось уже півстоліття піклується, аби найменші жителі міста виховувалися в комфортних умовах, міська рада. І дбає, щоб постійно зміцнювалася і оновлювалася матеріально-технічна база закладу. Тож з вітальним словом звернувся до присутніх на святі кіцманський міський голова Сергій Булега.
«Веселка» — є опорним дошкільним навчальним закладом району. Саме тут завжди проводяться семінари, засідання райметодкабінету, конкурси, на нього рівняються інші, ним пишається район і область, адже цей дошкільний навчальний заклад входить в число кращих на Буковині.
Згадали під час урочистостей знакове рішення виконкому Кіцманської міської ради депутатів трудящих Кіцманського району Чернівецької області від 27 червня 1963 року №67 «Про виділення земельної ділянки під будівництво дитячого ясел-садка». А вже у 1965 році перших вихованців у тепло своїх долонь прийняли вихователі О.В.Малишевська, К.В.Мар’янчук, Д.І.Микитюк, З.О.Міхне-вич, М.П.Павлюк, Л.М.Рибак та няні Є.Д.Вовкович, Ш.А.Гайдей, Д.В.Незвиська, О.Д.Семенюк, М.П.Фівчук. А очолила цей колектив завідуюча дитячого садка Поліна Олексіївна Іскрук. Багатьох з них вже немає сьогодні серед нас, але шану та глибоку вдячність висловили присутнім того дня ветеранам дошкільного закладу, які всю свою трудову діяльність присвятили «Веселці». Від їхнього імені виступила досвідчений педагог, відмінник освіти, ветеран праці Марта Петрівна Павлюк.
Поділилася своїми спогадами про рідний дошкільний навчальний заклад одна з перших його випускниць, яка в подальшому і сама тут працювала, а потім довірила і своїх дітей, Ольга Іванівна Куспис.
Протягом урочистостей з побажаннями гостей перепліталися виступи маленьких господарів садка та педагогів. Вихованці розповідали вірші, співали пісні, підготували яскраві танцювальні номери «Сонечко», «Веселковий», дітки середньої групи №1 потішили чудовим «Танком кошенят» і справжній «Сюрприз» приготували дітки з молодшої групи №1.
Пишаються у «Веселці» талановитими і творчими випускниками, а деякі з них прийшли привітати рідний садок з ювілеєм і подарували свої виступи. Це маленька зірочка Яна Бевцик з піснею «Зозулечка», Яна Кушнірик заспівала пісню «Материнська любов» та Назар Рихло, який виконав композицію «Маленька квіточка» на саксофоні.
Розділили з колегами і друзями цей день колективи дошкільних навчальних закладів району в особі їхніх керівників-завідувачів.
Садок, наче друга домівка для маленьких дошкільнят. Тут знають, наскільки важливо для батьків, щоб їх малята були здорові, щасливі та перебували в безпеці, і докладають максимум зусиль, щоб виховати розумних, всебічно розвинених дітей. Про це у своєму виступі говорила завідувач Кіцманського ДНЗ «Веселка» Оксана Сухолотюк. А також про те, що основним своїм завданням педагоги садка бачать виховання достойних громадян та патріотів України. І це прагнення як головну мету увесь колектив відобразив у заключному художньому виступі «Моє ім’я — Україна».
Янна НИКОЛАЙЧУК.
Фото автора.

Схожі новини:

Прощавай садок дитячий

Прощавай садок дитячий

Чарівне свято під такою назвою відбулося 24 травня в актовій залі Кіцманського НВК. Багато хороших слів було сказано в цей день про вихованців садка та їх
Виховаємо патріотів — зміцнимо країну

Виховаємо патріотів — зміцнимо країну

Сьогодні наша країна переживає один із найсуворіших періодів становлення та розвитку. Відбувається випробування народу на стійкість, мужність, толерантність.
Перегорнули сторінки дитинства і юності

Перегорнули сторінки дитинства і юності

Завжди приємно й радісно, і дещо хвилююче завітати до рідної школи. Особливо через кілька років чи десятиліть, щоб за руку привести сюди нову зміну — своїх
Вчителі

Вчителі "Захисту Вітчизни" підвищували свою кваліфікацію

У рамках навчальних курсів Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області минулого тижня у кіцманському тиру автошколи при Товаристві
Перша вчителька, як друга мати

Перша вчителька, як друга мати

Все починається змалечку: любов до батьків, до природи, до Батьківщини, до роботи і навіть до життя. Але любов до навчання починається з перших кроків у школу,
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Працівники Кіцманського РВ УДТБ і Кіцманського РВ УМНС України у Чернівецькій області спільно з райвідділом освіти в період з 20 по 25 лютого 2012 року

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ