Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Всеукраїнський чемпіонат

28 авг 2015

З нагоди Дня Незалежності України та 120-річчя гирьового спорту в Україні 21-23 серпня ц.р. в м.Токмак Запорізької області проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів (двоборство). В ньому взяли участь 18 команд з усієї держави.
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької ОДА відрядило представляти Буковину майстрів спорту: директора Кіцманської ДЮСШ Петра Ілика, учительку Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Уляну Деревенко та учня 11 класу Ошихлібського ЗНЗ І-ІІІ ст. Сергія Петришина.

Уляна Деревенко та Петро Ілик зайняли перші місця у своїх вікових групах, виборовши путівки на чемпіонат світу. Крім того, Уляна Деревенко стала срібним призером чемпіонату України серед жінок у ваговій категорії 60 кг. Сергій Петришин вперше виступав з гирями вагою 32 кг на змаганнях такого рівня і став п’ятим серед юніорів.
У загальнокомандному заліку на першому місці спортсмени Запорізької області, на другому — Київської, на третьому — Донецької.
Також відбулася звітно-виборна конференція Федерації гирьового спорту України, на якій знову обрано президентом ФГСУ Юрія Щербину (на знімку в центрі з У.Деревенко та П.Іликом).