Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Як обчислюється та сплачується фізичними особами транспортний податок при переході права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року?

17 авг 2015

Згідно з п.п.267.6.5 п.267.6 ст.267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) при переході права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником, – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
Підпунктом 267.6.6 п.267.6 ст.267 ПКУ визначено, що за об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.


Схожі новини:

Loading...
Якщо основна діяльність — виробництво сільськогосподарської продукції, то подайте декларацію з податку на прибуток до 31 серпня

Якщо основна діяльність — виробництво сільськогосподарської продукції, то подайте декларацію з податку на прибуток до 31 серпня

Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі — ПКУ) виробники сільськогосподарської продукції, визначеної статтею 209 цього Кодексу, можуть
Право на податкову знижку

Право на податкову знижку

Згідно з пп.166.3.1 п.166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 – VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник
Переходите зі спрощеної на загальну систему оподаткування — розрахуйте “аванси”

Переходите зі спрощеної на загальну систему оподаткування — розрахуйте “аванси”

Фізичні особи-підприємці, які протягом звітного року перейшли зі спрощеної на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію за результатами
Платники податку на додану вартість для переходу на квартальну звітність подають заяву до 20 січня

Платники податку на додану вартість для переходу на квартальну звітність подають заяву до 20 січня

Квартальний період подання звітності з ПДВ можуть обрати дві категорії платників: платники податку на прибуток, які застосовують нульову ставку, або
Своєчасне подання декларації — важливий обов’язок платників

Своєчасне подання декларації — важливий обов’язок платників

Відповідно до пункту 49.2 статті 49 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний за кожний звітний період подавати декларації щодо кожного
Книга обліку доходів і витрат Її реєстрація фізичною особою-підприємцем, яка застосовує спрощену систему оподаткування

Книга обліку доходів і витрат Її реєстрація фізичною особою-підприємцем, яка застосовує спрощену систему оподаткування

Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою–підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:













soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ