Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Зручний спосіб отримання пенсії — через банківську установу

03 авг 2015

Кожен пенсіонер заслуговує на дбайливе ставлення та найкращі умови обслуговування.
На виконання цієї мети нині законодавством за пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії. Одержувати пенсію через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків – особистий вибір кожної людини, адже в будь-якому варіанті за доставку пенсії пенсіонер не платить жодної копійки.
З кожним роком все популярнішими та більш альтернативними стають банківські установи, які  надають ряд послуг і можливостей для людей похилого віку.
В умовах сьогодення відбір банків на обслуговування пенсіонерів через поточні рахунки здійснює міжвідомча конкурсна комісія, що складається із представників Міністерства фінансів, Міністерства праці та соціальної політики, Національного банку  й Пенсійного фонду України. 

 Поряд з фінансовими показниками діяльності, що має вирішальне значення, також враховується і  кількість відкритих пенсійних рахунків та якість обслуговування пенсіонерів.
На території Кіцманщини отримали право здійснювати операції з обслуговування поточних рахунків пенсіонерів з виплати пенсій такі банківські установи: “Державний ощадний банк України”, банк “Аваль”, “ПриватБанк”, “Укргазбанк”, “Укрсиббанк”, “Укрсоцбанк”, “Укрінбанк” та “Укрексімбанк“.
І багато пенсіонерів нашого району вже давно змогли оцінити переваги отримання пенсії через пенсійні рахунки у банках.  Перш за все це: отримання пенсій може здійснюватися за допомогою пластикових карток, які видаються пенсіонерам безкоштовно; вчасно одержувати пенсію, перебуваючи в будь-якій частині країни і будь-який зручний час; можливість зняти з рахунку не всю пенсію, а тільки необхідну суму.
Станом на 1.07.2015 року виплатою пенсій через банки скористалось близько 6,3 тисячі осіб, або 38,8% пенсіонерів району, і їх чисельність постійно зростає.
Установи банків не тільки забезпечують видачу належних одержувачу виплат у зручний, саме для нього, час, але й сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків.
Крім того, ви маєте можливість дати банку розпорядження здійснювати регулярні платежі з вашого пенсійного рахунку, оплачуючи в такий спосіб комунальні та інші послуги, а також робити регулярні перекази на будь-який інший рахунок.
Для того, щоб бути поінформованим  про надходження пенсії на пенсійний рахунок, варто підключити послугу смс-інформування – і при перерахуванні грошей на пенсійну картку ви відразу про це довідаєтеся: вам прийде повідомлення на особистий мобільний телефон.
Виплата пенсій через банки вигідна і Пенсійному фонду України, адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, тому Фонд може заощадити на своїх витратах, пов’язаних із доставкою пенсій.
Отже, шановні пенсіонери! Якщо ви виявили бажання отримувати пенсію через установу банку, вам необхідно звернутися до обраного банку для отримання рахунку та повідомити про це у відділ обслуговування та розгляду звернень громадян управління Пенсійного фонду у Кіцманському районі.
Skype-ім’я управління: KPFU-24065,  Телефон: 2-39-53.

Тетяна ШЕМЧУК,
перший заступник начальника
управління Пенсійного фонду України
в Кіцманському районі.


Схожі новини:

До уваги внутрішньо переміщених осіб

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Пенсійна служба інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 №167 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5.11.2014 №637
Переваги виплати пенсій через банківські установи

Переваги виплати пенсій через банківські установи

До недавнього часу монополістом у сфері доставки та виплати пенсій було державне підприємство УДППЗ «Укрпошта» з широко розгалуженою мережею
Люстрація починається з “Майдану”

Люстрація починається з “Майдану”

На останньому засіданні ради Кіцманської громадської організації “Майдан” Оксана Горошова була виключена з членів громадського об’єднання
Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” впродовж багатьох років виконує важливу соціальну послугу, покладену на нього
Довідкрито рахунки

Довідкрито рахунки

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України “Про державний бюджет України на 2013 рік”, наказу Міністерства фінансів України від
Виплата пенсій через банки — економія коштів пенсіонерів та Пенсійного фонду

Виплата пенсій через банки — економія коштів пенсіонерів та Пенсійного фонду

Обслуговування пенсіонерів, а саме виплата пенсій через банківські установи – це не просто зміна орієнтирів Пенсійним фондом України, а складова системи

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ