Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

День поля у ТОВ «Валявське»

14 июл 2015

День поля у ТОВ «Валявське»

Минулого тижня ТОВ «Валявське» гостинно приймало учасників науково-практичного семінару, який проводила знана на українському сільськогосподарському ринку компанія «Украгроком» — один з лідерів з реалізації мінеральних добрив, насіння та засобів захисту рослин.
На семінарі були присутні сільськогосподарські виробники чи не з усієї нашої області та сусідніх, керівники господарств, представники районної та обласної влади, фахівці аграрного сектору, науковці та партнери.

Відкрили семінар керівники компанії «Украгроком» генеральний директор Валерій Плічко, комерційний директор Володимир Богун та директор Тернопільського представництва компанії Анатолій Енгельберг, які розповіли про етапи становлення фірми, науково-дослідну роботу, напрямки діяльності.

У вступному слові перший заступник голови райдерж-адміністрації Юрій Косар наголосив на тому, що ефективне господарювання неможливе без співпраці з науковцями і яскравий приклад цього можна побачити на полях ТОВ «Валявське».
— У Кіцманському районі діє 21 агроформування, зареєстровано 186 фермерів, — сказав Юрій Дмитрович. — В аграрному виробництві зайнято понад 2 тис. людей. Тож подібні заходи надзвичайно актуальні і корисні для нашого району і, безумовно, напрацювання «Украгрокому» стануть в нагоді у веденні сільськогосподарського виробництва.
Заступник директора, начальник управління АПР департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Богдан Бойчук висловив сподівання, що науковці компанії стануть надійними партнерами у всіх задумах агровиробників області та допоможуть їх втілити.
Досвідом співпраці з компанією «Украгроком» поділився керівник ТОВ «Валявське» Андрій Дуп’як, який розповів про напрямки роботи товариства:
— Ми обробляємо 2200 га поля, утримуємо 1,5 тис. голів великої рогатої худоби. Вже 5 років співпрацюємо з компанією «Украгроком», яка повністю забезпечує наше товариство засобами захисту рослин. Хочу сказати, що ми дуже задоволені.
Під час теоретичної частини семінару присутні ознайомились з технологією захисту рослин та мінерального живлення від компанії «Украгроком», яка дозволяє раціонально та ефективно використовувати матеріально-технічні ресурси.
Так фахівці компанії доповідали на теми ефективного захисту сільськогосподарських культур за допомогою засобів торгової марки «Грінфорт», розвитку садівництва, використання мікродобрив для підвищення врожайності та використання фінансових інструментів для підвищення прибутковості бізнесу. Також «Украгроком» є національним дистриб’ютором високоякісного насіння, тож спеціалісти фірми ознайомили і з цим напрямком роботи.
Вагомою підтримкою для аграріїв, які співпрацюють з «Украгрокомом», є те, що фахівці компанії надають консультації з агрономії, застосування препаратів, також допомагають реалізувати сільськогосподарську продукцію.
Після наукової частини, збагатившись знаннями, учасники семінару виїхали на демонстраційні поля ТОВ «Валявське» для ознайомлення з системами захисту рослин. Керівник відділу з агроконсалтингу компанії Костянтин Гордон розповів про те, які саме системи захисту та мінерального живлення використані на полях кукурудзи і сої товариства, та особливості їх застосування.

Янна НИКОЛАЙЧУК.


Схожі новини:

Агрохолдинг «МРІЯ» і «ОТП Лізинг» відновили співпрацю: агрохолдинг отримав у лізинг техніку на суму 2,8 млн. доларов.

Агрохолдинг «МРІЯ» і «ОТП Лізинг» відновили співпрацю: агрохолдинг отримав у лізинг техніку на суму 2,8 млн. доларов.

Агрохолдинг «МРІЯ» та «ОТП Лізинг» відновили співпрацю, яка була припинена восени 2014 року у зв'язку з технічним дефолтом, оголошеним
Новий європейський менеджмент «Мрії» збереже та розвиватиме компанію

Новий європейський менеджмент «Мрії» збереже та розвиватиме компанію

З початку березня в компанії призначено нових керівників, генеральним директором став Саймон Чернявський. Фінансовим директором призначено Тона Хулса, який з
Відбулися збори у ТОВ “Ошихлібське”

Відбулися збори у ТОВ “Ошихлібське”

1 березня 2015 року відбулися збори у ТОВ «Ошихлібське» с.Ошихліби (керівник І.В.Друцул). У роботі зборів узяли участь: директор Департаменту
Корпорації

Корпорації "Сварог Вест Груп" — 11 років

Із цієї нагоди та для підбиття підсумків роботи Південного регіону корпорації святкові урочистості відбулися у будинку культури с.Сербичани Сокирянського
Кукурудзяний «День поля»

Кукурудзяний «День поля»

Наприкінці жовтня вже втретє на Кіцманщині відбувся виїзний семінар на базі ТОВ «Колосок-2» — День поля. У рамках заходу провели огляд
Проявили турботу і увагу

Проявили турботу і увагу

Міжнародний день інвалідів — це  добра нагода проявити гуманність, увагу і турботу про людей з вадами здоров’я. Захід, присвячений цій даті,

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ