Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Знову чемпіон

10 июл 2015

Уже втретє здобув золото на чемпіонаті Європи з панкратіону Юрій Чижевський з Малятинців. Змагання відбулися наприкінці червня в Тбілісі, столиці Грузії, і проходили в розділах «лайт контакт» і «фул контакт». У чемпіонаті взяли участь представники 12 країн світу.
Наш земляк виступив у ваговій категорії 92 кг. Під час бою Юрій отримав травму руки і коліна, але не втратив бійцівського духу і переміг у фіналі суперника з Італії, втретє ставши чемпіоном Європи. Крім того, спортсмен — дворазовий чемпіон світу з цього виду спорту.

Своїми високими досягненнями панкратіоніст завдячує тренеру Ігорю Наконечному та лікарці Василині Денищук з Хлівища. Пишаються Юрієм Чижевським малятинецький сільський голова Іван Маруняк і односельці та бажають йому нових перемог.