Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

“Сварог Вест Груп — агровиробник року-2014”

31 дек 2014
“Сварог Вест Груп — агровиробник року-2014”

Корпорація “Сварог Вест Груп” здобула перемогу у загальнонаціональному конкурсі найпродуктивніших аграрних компаній “Агровиробник року-2014” у номінації “Найвища врожайність пшениці”. Середній показник врожайності цієї культури на полях компанії у 2014 році склав 8,8 т/га.
Також “Сварог Вест Груп” визнана найефективнішою у вирощуванні сої та цукрового буряку. Середня врожайність цих культур на підприємствах компанії становить 3,8 т/га та 65,8 т/га проти середніх по Україні 2,07 т/га та 44,3 т/га відповідно.

— Такі високі показники урожайності є очікуваними у нашій компанії, та є результатом як значних довгострокових інвестицій у сучасні технології й інноваційні розробки, так і злагодженої командної роботи фахівців корпорації. Разом з тим, ми не плануємо зупинятись на досягнутому та будемо надалі дотримуватись визначеної стратегії, спрямованої на підвищення ефективності агровиробництва, — зазначив голова правління “Сварог Вест Груп” Андрій Гордійчук.
Нагородження переможців конкурсу відбулося 4 грудня 2014 року під час VI Міжнародної конференції “Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2015 року”. Конкурс “Агровиробник року” започатковано у 2014 році Асоціацією “Український клуб аграрного бізнесу” і проводитиметься щорічно з метою вдосконалення сучасних технологій та запровадження інновацій в аграрному секторі для нарощування сільськогосподарського виробництва та розвитку аграрного сектору.
Про “Сварог Вест Груп”
Корпорація “Сварог Вест Груп” – найбільш ефективна та високотехнологічна аграрна компанія України в галузі рослинництва. На сьогодні корпорація працює в трьох областях – Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській. Земельний банк складає 80 тис. га. Основні напрями роботи підприємств корпорації:
• рослинництво: вирощування зернових, олійних і технічних культур;
• молочне і м'ясне тваринництво;
• садівництво;
• насінництво (сучасний насіннєвий завод, виробництво, доробка та реалізація насіння);
• зберігання продукції (сучасні зерно- і фруктосховища);
• сучасні МТС;
• точне землеробство.
Корпорація “Сварог Вест Груп” створена у 2003 році. Очолює корпорацію голова правління Андрій Андрійович Гордійчук.
Додаткова інформація: тeл.: 067-96-86-575, e-mail: press@svarog-agro.com, www.svarog-agro.com.


Схожі новини:

Сучасні підходи в землеробстві — високі врожаї

Сучасні підходи в землеробстві — високі врожаї

Складні умови виробництва сільськогосподарської продукції в Україні стали серйозним викликом для землеробів, перевіркою на витривалість і здатність шукати нові
Корпорації

Корпорації "Сварог Вест Груп" — 11 років

Із цієї нагоди та для підбиття підсумків роботи Південного регіону корпорації святкові урочистості відбулися у будинку культури с.Сербичани Сокирянського
Люстрація починається з “Майдану”

Люстрація починається з “Майдану”

На останньому засіданні ради Кіцманської громадської організації “Майдан” Оксана Горошова була виключена з членів громадського об’єднання
До відома керівників підприємств та бізнесових структур

До відома керівників підприємств та бізнесових структур

З 12 по 14 листопада 2014 року в м.Київ у межах Європейського тижня якості в Україні відбудеться загальнонаціональний захід — 23-й Міжнародний форум
«Аграрна еліта України»: перемога — за інноваціями

«Аграрна еліта України»: перемога — за інноваціями

Корпорація «Сварог Вест Груп» стала переможцем проекту «Аграрна еліта України» у номінації «Інноваційність». Урочиста
Аграрії підтримують військових

Аграрії підтримують військових

16 квітня 2014 року на території військової частини А-2582 високомобільних десантних військ (місто Чернівці) корпорація «Сварог Вест Груп»

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ