Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Про ціни і тарифи за спожитий природний газ для населення з 1 травня 2014 року

30 май 2014

Кіцманське УГГ доводить до відома споживачів району, що відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 3.04.2014 р. №420 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення», ціни за спожитий природний газ для населення з 1 травня 2014 року становитимуть при наявності лічильника газу:

Річний обсяг споживання
природного газу (м3)
   Ціна за 1000 м3 газу, грн.
Не перевищує 2500 1089
Не перевищує 6000 1788
Перевищує 6000 3645

Детальнішу інформацію щодо нових цін і тарифів за спожитий природний газ для населення, запроваджених з 1.05.2014 р., ви можете отримати на сайті ПАТ «Чернівці-газ» www.chgas.cv.ua, або звернутись за роз’ясненням до нашого управління.

Окрім цього, реагуючи на численні запити абонентів, хочу надати роз’яснення щодо самовільно встановлених газових приладів.
Всі газові прилади, якими ви користуєтесь, мусять бути відображені в двох документах, що повинні знаходитись у вас, а саме:
У проекті. Проект виготовляє наше управління, або інше ліцензоване підприємство.
У будівельному паспорті (або акт виконаних робіт). Ці документи видає підприємство, що проводило монтаж приладів. Таким підприємством може бути наше управління, або інше ліцензоване підприємство.
У разі відсутності цих документів взагалі або відсутності відображення газових приладів в обох або одному із цих документів – такі прилади вважаються самовільно встановленими і підлягають, відповідно до Правил, негайному відключенню через високу ймовірність виникнення аварійних випадків із важкими наслідками.
Відповідно до чинного законодавства за допущення нещасних випадків до кримінальної відповідальності притягують власника цих приладів та працівників газової служби за невчасне їх виявлення та відключення.
Враховуючи викладене, з метою узаконення приладів просимо звертатись в наше управління, кабінет №11.
При потребі встановлення додаткових приладів просимо не користуватися послугами майстрів, що не мають відповідної ліцензії та не оформляють будівельного паспорта або акту виконаних робіт. Для консультацій з цих питань рекомендуємо звертатись в наше управління.

Петро Федірко,
начальник Кіцманського УГГ
 ПАТ «Чернівцігаз».


Схожі новини:

Готуймось до опалювального сезону

Готуймось до опалювального сезону

Характерною особливістю цього опалювального сезону буде дуже висока, в порівнянні із попередніми роками та фактичними доходами громадян, вартість газу.
Газ хоч і дорогий, але найдоступніший вид палива

Газ хоч і дорогий, але найдоступніший вид палива

Минулого тижня голова правління ПАТ «Чернівцігаз» Віктор Горда провів у Кіцмані особистий прийом громадян — споживачів природного газу. Наші
Своєчасна оплата за спожитий газ — необхідна

Своєчасна оплата за спожитий газ — необхідна

Як показує аналіз, населення нашого району за останні місяці допустило значну заборгованість із оплати за газоспоживання. Ми розуміємо, що багато сімей
Вимоги до споживачів газу

Вимоги до споживачів газу

Я знову хочу розпочати із подяки тим газоспоживачам, що не допускають заборгованості за спожитий природний газ. Нагадуємо, що за газоспоживання в березні
До уваги споживачів природного газу

До уваги споживачів природного газу

Кіцманське УГГ висловлює вдячність газоспоживачам, які оплатили за газ, спожитий у лютому та в попередніх місяцях і на сьогодні не мають заборгованості.
Шановні споживачі природного газу!

Шановні споживачі природного газу!

Адміністрація Кіцманського управління з газопостачання та газифікації ПАТ «Чернівцігаз» повідомляє, що з 15.09.12 року по 15.10.12 року в районі проводиться

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ