Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Успіхи юних музикантів школи ім.В.Івасюка

18 апр 2014

Успіхи юних музикантів школи ім.В.Івасюка

Вершиною щорічної творчості учнів Кіцманської музичної школи ім.В.Івасюка є участь та перемоги наших вихованців в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Особливо багатим на обласні конкурси був березень.
З учнів духового відділу на обласному конкурсі виступили найкращі і всі здобули перемоги. Найвищими балами були оцінені виступи трубача Івана Філіпчука (викладач Д.О.Федорак) – І місце, саксофоніста Валентина Ванчуляка (викладач О.В.Руснак) – ІІ місце, а треті місця отримали саксофоністи Дмитро Крупко (викладач Л.М.Шидловська), Юрій Руснак (викладач О.В.Руснак), ксилофоніст Олександр Ткачук (викладач О.Г.Бабич), заохочувальним дипломом нагороджено трубача Івана Кравчука (викладач Д.О.Федорак). Вперше молодий викладач духового відділу С.В.Івасюк підготував до обласного конкурсу дует сопілкарів у складі Тараса Рокочого та Андрія Карпюка, які успішно виступили та отримали почесне друге місце.

Послухати гру переможців, а також шкільного духового оркестру під керівництвом В.С.Марусяка кіцманчани та гості міста зможуть 9 травня на площі біля пам’ятника В.Івасюку.
А 23 квітня в приміщенні музичної школи будуть звітувати учні народного відділу, серед них і переможці обласних конкурсів: ансамблі гітаристів у складі Андрія Богданюка та Єви Кучми – ІІІ місце, Олександри Клим та Олесі Тимків – ІV місце (викладач Ж.М.Лазарь), дует у складі Оксани Солотвінської (акордеон) та Даяни Грубер (баян) (викладач Д.Д.Поповецький) та дует бандуристів у складі Юлії Ліски та Олесі Тимків (викладач Л.М.Купріянова) отримали четверті місця, їхні виступи також можна буде почути на цьому концерті. Окрасою звіту стане виступ народного оркестру під керівництвом викладача О.Г.Бабич.
Фортепіанний відділ також приніс у скарбничку школи чимало перемог: Анна-Марія Григоряк (викладач Л.В.Кантемір) та Вікторія Колісник (викладач Г.Д.Григоряк) здобули другі місця, Анастасія Чуприна (викладач Н.В.Колчанова), Христина Мороз (викладач Г.Д.Григоряк) — треті, заохочувальними дипломами нагороджені Христина Наконечна (викладач Т.О.Бевцик) та Ірина Рожко (викладач О.І.Ладичко).
На звітному концерті цього відділу, який відбудеться в залі школи 24 квітня, також будуть брати участь учнівські та викладацькі ансамблі.
У цьому році в музичній школі вперше створено чотири хорові колективи, якими керують молоді викладачі К.М.Перепічка та К.Д.Бугай.
До 200-ліття з дня народження Т.Г.Шевченка обов’язковими творами їх програми були пісні на слова нашого Кобзаря. В обласному конкурсі кращим визнано виступ учнів хору середніх класів, який брав участь у заключному концерті хорів області і отримав ІІІ місце (викладач К.Д.Бугай).
25 квітня в школі буде проведено концерт учнів вокального, хорового та струнного відділів, присвячений 200-літтю Т.Г.Шевченка. Будуть виступати хори, солісти-вокалісти, переможці Міжнародного та Все-українського конкурсів Любов Іленкуца, Яна Баланецька, Яна Мишковська, а також переможці шкільного конкурсу, присвяченого В.Івасюку, Тетяна Бойчук та Анастасія Федик.
А найвищою нагородою для наших учнів будуть бурхливі оплески їх батьків, друзів, однокласників, шанувальників класичної музики, які підтримають та додадуть наснаги юним виконавцям.

Ірина МІГІРЮК,
директор Кіцманської
музичної школи ім.В.Івасюка.


Схожі новини:

Звітувала Мамаївська музична школа

Звітувала Мамаївська музична школа

23 квітня в приміщенні будинку культури с.Мамаївці відбувся звітний концерт Мамаївської музичної школи. Він став своєрідним підсумком 2014-2015 навчального
Кіцманській музичній школі імені Володимира Івасюка — 60

Кіцманській музичній школі імені Володимира Івасюка — 60

У ці Великодні дні Кіцманська музична школа ім.В.Івасюка відзначила 60 років з дня заснування. Перегортаючи сторінки історії, не можна не згадати ім`я
Звітний концерт — яскрава музична подія

Звітний концерт — яскрава музична подія

Минулого тижня відбулися звітні концерти учнів Кіцманської музичної школи ім.В.Івасюка. В прикрашеному в українських традиціях актовому залі протягом трьох
Успіх юних піаністів Киселівської музичної школи

Успіх юних піаністів Киселівської музичної школи

Березень був багатий на обласні конкурси відділів музичних шкіл області. Так у м.Чернівці, зокрема, відбувся обласний конкурс виконавської майстерності серед
Наші піаністки — найкращі

Наші піаністки — найкращі

Знову високу виконавську майстерність підтвердили учні Кіцманської музичної школи імені Володимира Івасюка на обласному конкурсі майстерності учнів
І знову перемога Вікторії

І знову перемога Вікторії

21 березня в Чернівецькій музичній школі №1 відбувся обласний конкурс піаністів серед учнів музичних шкіл Буковини. Серед 120 учасників різних вікових груп

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ