Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Вдячні за подвиг і самопожертву

20 дек 2013

Вдячні за подвиг і самопожертву

Минулої п’ятниці у нашому районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Під час зустрічі з ліквідаторами перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Рухтурак адресувала їм теплі слова вдячності та вручила почесні нагороди і подарунки.
Відзначаючи мужність і відвагу ліквідаторів, Валентина Іванівна сказала:
— У час небаченого досі лиха ви не думали про нагороди і відзнаки, не ховалися за спини товаришів, а сміливо боролися з масштабною аварією, щоб спасти мільйони життів.

 Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом і дякуємо вам за самопожертву і сміливість. Гордимося вами і виховуємо підростаюче покоління на прикладі вашої мужності та героїзму. Нехай Бог дає вам здоров’я, щастя, шану і повагу від людей, а на поріг вашої оселі хай завжди ступають тільки добрі люди.
Медаллю ліквідатора нагороджено Анатолія Рибака, Михайла Павлюка, Параску Кострибу, Ганну Греф і Ларису Радик, почесні подяки обласного об’єднання «Чорнобильці Буковини» отримали Іван Гавриляк, Михайло Масікевич, Василь Тріщук, Іван Снігуряк, Микола Плешко і голова Спілки чорнобильців Буковини Мафтей Гриник. Від районної влади чорнобильцям-ліквідаторам вручили почесні подяки і пам’ятні подарунки.
Від імені учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи виступила Лариса Радик, яка сказала:
— Нам, ліквідаторам, дуже приємно бачити і знати, що про нас пам’ятають, цінують і вшановують, що нашими проблемами і турботами дійсно переймаються.
Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Надія Попович повідомила, що забезпеченню державної підтримки цій категорії населення в районі приділяється належна увага. В цьому році з коштів, що надійшли на рахунок благодійної акції «Милосердя», та з коштів, виділених на районну комплексну програму «Турбота», 15 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС надано одноразову грошову допомогу на суму 3650 грн. 234 особи з числа ліквідаторів, у залежності від категорії та групи інвалідності, отримують щорічну разову допомогу на оздоровлення. У 2013 році оздоровлено 499 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед них — 11 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС першої та другої категорій, 450 дітей постраждалих внаслідок аварії, і 38 — за путівками матері та дитини.
А після урочистостей в райдержадміністрації Валентина Іванівна відвідала ліквідаторів, які не змогли прийти на зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вона привітала і вручила пам’ятні подарунки чорнобильцям з Суховерхова, Ошихлібів і Ставчан.

Христина ФЕДИК.

На знімку: Перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Рухтурак вітає учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Василя Порушника зі Ставчан.


Схожі новини:

Вдячні ліквідаторам Чорнобильської катастрофи

Вдячні ліквідаторам Чорнобильської катастрофи

У понеділок 14 грудня своє свято відзначали учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В цей день мужнім і сміливим людям,
Вшанували людей, які долали наслідки ядерної катастрофи

Вшанували людей, які долали наслідки ядерної катастрофи

За вікном зеленіє, буяє весна, як і 29 років тому до тієї страшної хвилини, поки Чорнобильську АЕС не охопило радіаційне полум’я, яке опалило землю і
Слово вдячності тим, хто рятував від Чорнобиля

Слово вдячності тим, хто рятував від Чорнобиля

Події понад 20-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь, адже Чорнобильська катастрофа є болем для всієї України.
Ніколи не забудемо самопожертву героїв

Ніколи не забудемо самопожертву героїв

14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Ще в 1986 р. учасники ліквідації зібралися разом, щоб відзначити
Слова вдячності ліквідаторам- чорнобильцям

Слова вдячності ліквідаторам- чорнобильцям

26 квітня — 27 річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Нині на Кіцманщині живе 8431 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед них —
Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  З нагоди Дня ліквідатора в районній державній адміністрації вшанували  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Заступник

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ