Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Як працюють взимку служби Кіцманщини?

20 дек 2013

Василь ЗАЛЯВСЬКИЙ,
головний лікар Кіцманської ЦРЛ:
— Із похолоданням якихось особливих змін у нашій роботі не спостерігається, адже різкого збільшення кількості хворих не відбулося. Нами була проведена відповідна профілактична робота і наразі спалахів захворювань чи ризику епідемій немає.
Щодо гострих респіраторних захворювань, то ситуація теж не викликає занепокоєння, в основному це амбулаторні хворі. Стосовно пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні, то серйозних випадків, до прикладу, пневмонії, запалення легень чи інших, поки не зафіксовано. Ми працюємо в нормальному режимі, тримаємо статистику захворюваності населення на контролі, щоб у потрібний момент вчасно прийти на допомогу.

Щодо медикаментозного забезпечення ЦРЛ, то коштів на ліки до кінця цього року вистачає.
Варто нагадати, що основною профілактикою грипу є щеплення. Тому не треба від нього відмовлятися, особливо тим, хто входить до групи високого ризику: працює чи постійно знаходиться у місцях масового перебування людей.


Юрій ВОДЯНЧУК,
головний санітарний лікар району:
— На Кіцманщині ситуація з захворюваністю не критична. Про загрозу виникнення епідемії зможемо говорити тільки, якщо почнемо реєструвати випадки грипу. Як повідомляє головне управління держсанепідслужби у Чернівецькій області, у краї проводиться щотижневий епідеміологічний аналіз захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання. Тож, за даними оперативного моніторингу, за період з 27 вересня по 12 грудня цього року випадків грипу не зареєстровано. Наразі захворюваність з гострих респіраторних вірусних інфекцій на всіх адміністративних територіях області є неепідемічною (нижче епідемічного порогу на 23,2%). У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність по області зросла на 14,9%. Ситуація знаходиться під контролем санітарно-епідеміологічної служби.


Іван СЕМЕНЮК, інженер ВУЖКГ:
— Минулого тижня у зв’язку з першими опадами працівники нашої служби приступили до підготовки тротуарів, пісок було заготовлено заздалегідь. Ми використовуємо два способи підсипання. Слизькі тротуари радянських часів посипаємо сумішшю піску та солі, а для тротуарів, викладених сучасною бруківкою, використовуємо тільки пісок, щоб не пошкодити поверхню. Снігоприбиральна техніка справна і теж готова до зими. Але її використання залежить від наявності пального, кошти на які виділяє безпосередньо міська рада. Тож сподіваємося, що у разі погіршення погодних умов затримки з фінансуванням не буде і ми зможемо вчасно прочистити вулиці міста.


Іван МАКОЛІНЕЦЬ, головний інженер
Кіцманського райавтодору:
— У нашій організації є достатні запаси сипучих матеріалів, потрібних для підсипання доріг району, які обслуговуються райавтодором: ми отримали два вагони солі (120 тонн) і маємо близько 500 кубометрів піску. Проблемою є те, що наш транспорт не забезпечений зимовими шинами та немає достатніх запасів пального. 120 кубів піщано-сольової суміші вже вивезено на дороги, які обслуговує наша організація.


Схожі новини:

Про епідеміологічну ситуацію в нашому районі

Про епідеміологічну ситуацію в нашому районі

З 25 вересня 2015 року проводиться щотижневий епідеміологічний аналіз захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, в тому числі — грип. За
Будьмо обережні: карантин

Будьмо обережні: карантин

Друга половина зими у нинішньому році видалася по-весняному теплою. І якщо з точки зору опалювання це для нас дуже вигідно і добре, то з точки зору охорони
Сприйнятливість до грипу — висока

Сприйнятливість до грипу — висока

З настанням холодної пори року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце.
Здійснюємо профілактику захворюваності на грип та ГРВІ

Здійснюємо профілактику захворюваності на грип та ГРВІ

Кіцманським міжрайонним управлінням Головного управлінням Держсанепідслужби у Чернівецькій області проводиться систематичний моніторинг стану захворюваності на
Проливні дощі погіршують якість питної води

Проливні дощі погіршують якість питної води

У зв’язку з проливними дощами погіршується якість питної води у водопроводах та криницях, у результаті чого може ускладнитись епідеміологічна ситуація.
Грип: хвороби можна уникнути

Грип: хвороби можна уникнути

Клінічні ознаки грипу: головний біль (особливо в ділянці надбрівних дуг), біль у м'язах та горлі, підвищення температури тіла, кашель, нежить, закладення носа.

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ