Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Дитина — найцінніший скарб

29 ноя 2013

Одного прекрасного осіннього дня, коли ще золотими барвами пишалася осінь, коли сонце ласкаво зігрівало нас, а птахи збиралися у далеку дорогу, з ініціативи завідувача районним методичним кабінетом відділу освіти райдерж-адміністрації Г.І.Артименко відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Основні шляхи реалізації принципів наступності, послідовності в інноваційних підходах організації навчально-виховного процесу та його методичне забезпечення».

Вже з перших хвилин перебування на території Кіцманського дошкільного навчального закладу «Веселка» ми були приємно вражені затишною заквітчаною територією цього дитсадка. Талановитий педагог, мудрий керівник Оксана Іванівна Сухолотюк уміє створити у педагогічному колективі сумлінне і творче ставлення до праці. Тут кожен, хто обрав професію педагога, з вірою і оптимізмом дивиться в майбутнє і добре розуміє, що знання, закладені в дошкільному навчальному закладі, позитивно впливають на розвиток дитини.
Під керівництвом музичного керівника О.В.Олексюк дошкільнята виступили з візиткою ДНЗ «Веселка», методист Л.М.Собко зробила презентацію досвіду з проблеми «Наступність у роботі ДНЗ та початкової школи ЗНЗ». Вихователь-методист Л.М.Семенюк і вихователь І.П.Романик провели інтегроване відкрите заняття.
Не менш цікаво було всім і в Кіцманському ЗНЗ І-ІІІ ступенів, де учасники семінару продовжили свою роботу. Цей навчальний заклад має добрі традиції і виховує справжніх патріотів України. Директор ЗНЗ, заслужений вчитель України, вчитель-методист, ветеран праці Б.М.Булега та його заступник з навчально-виховної роботи Л.П.Домітращук розповіли присутнім про основні напрями роботи школи та як реалізується проблема семінару в їхньому навчальному закладі.
Щоб якнайкраще пізнати важливість розв’язання проблеми наступності та послідовності в інноваційних підходах організації навчально-виховного процесу, учасники семінару відвідали ряд відкритих уроків у перших, п’ятих та в десятих класах.
Під час обговорення було відзначено, що вчителі початкових класів, спеціалісти вищої категорії, вчителі-методисти О.В.Боднарюк та О.В.Ковальська отримали високі оцінки за проведені ними уроки.
Тема районного семінару спів-звучна з формами і методами, які використовували на відкритих уроках О.Я.Козьма — вчителька історії та етики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист та Г.В.Пентелюк — вчителька математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
Любов до дітей, ерудиція, висока педагогічна культура дозволяють спеціалістам вищої категорії, вчителям-методистам О.О.Марусяк, яка навчає біології, та вчительці української літератури Г.Д.Бужак викладати свої предмети на високому рівні.
На завершення за «круглим столом» відбулося обговорення теми семінару, участь в якому взяли заступник директора з навчально-виховної роботи Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Л.П.Домітращук, практичний психолог цього навчального закладу Н.Д.Голик, заступник директора з навчально-виховної роботи Шипинського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Н.М.Пілат, заступник директора з навчально-виховної роботи Кіцманської районної гімназії А.В.Олексюк.
Підсумовуючи роботу, завідувачка райметодкабінетом Г.І.Артименко звернула увагу присутніх на використання додаткової літератури з питання, яке вивчалося, на етапи роботи з цієї проблеми. Реалізація принципів наступності та послідовності передбачає взаємозв’язок навчально-виховного процесу дошкільного завчального закладу, початкової школи та школи другого і третього ступенів.

Ольга ШАПКА,
 заступник директора
з навчально-виховної роботи
Оршовецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів.


Схожі новини:

"Дзвінке літо вірші пише"

Нещодавно в Кіцманському ДНЗ «Веселка» вихователь Дарія Гуцуляк та музичний керівник Ольга Олексюк організували літературно-музичне дійство
Ростимо компетентні особистості

Ростимо компетентні особистості

Нещодавно в Кіцманському дошкільному навчальному закладі «Веселка» пройшов тиждень права. Усі форми роботи з дошкільниками були спрямовані на
З нагоди свята

З нагоди свята

27 вересня офіційно визначено Днем дошкілля. Ідея цього свята — підкреслити престижність професії педагога дошкільного навчального закладу. Напередодні
Запорука повноцінного розвитку

Запорука повноцінного розвитку

Нещодавно у Кіцманському дошкільному навчальному закладі «Веселка» відбувся семінар на тему «Створення комфортного середовища соціологічного,
Праця, яка дає силу  і приносить радість

Праця, яка дає силу і приносить радість

Кажуть, що педагог-дошкільник — то не просто професія, а поклик душі. Саме за покликом душі обрала свій фах Валентина Іванівна Твердохліб. Молодою
Реалізуючи питання наступності

Реалізуючи питання наступності

З метою забезпечення наступності та перспективності між дошкільною та початковою ланками освіти, педагогічний колектив Кіцманського дошкільного навчального

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ